Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a párodnak, hogy...

Elmondanád a párodnak, hogy nyugtatót szedsz?

Figyelt kérdés
Barátodnak, élettársadnak, férjednek elmondanád-e, hogy nyugtatót szedsz (nem az erős "lónyugtatóra" gondolok, csak egy olyanra, ami néhanapján segít ellazulni, mert bizonyos gondok miatt feszült vagy) vagy félnél attól, hogy emiatt furcsán nézne Rád és inkább eltitkolnád, míg szeded?
2012. szept. 14. 16:42
1 2 3 4
 1/34 ava87 ***** válasza:
100%
Elmondanám, mint ahogy azt is, hogy mi miatt vagyok feszült.
2012. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
Érdekesen hangzik, hogy valaki csak néhanapján vesz be nyugtatót.Ha valeriana,vagy egyéb gyógynövényes cucc,akkor szerintem nincs mit szégyelni rajta.Ha csak feszültség vagy alvásprobléma miatt szeded a rendes nyugtatót,amit orvos írt fel,az rendben van.Ha viszont diagnoztizált mondjuk akut depid v egyebed van,akkor azt már nehezebb lesz tálalni,de jobb ha elmondod a párodnak.Ja és ha már elmondod, az nem jelenti azt, hogy ez felment az alól, hogy pl a párodon vezetsz le bármit, vagy épp rosszul viselkedsz vele.
2012. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki!
2012. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Elmondanám. Tudom h sablon szöveg de ha szeret akkor úgy sem zavarja. Meg én am is mindent meg tudok beszélni a kedvesemmel.
2012. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Én csak azt tudnám 'páromnak' nevezni aki elött még ha akarnám se tudnám titkolni, igy számomra a kérdésed értelmetlen.

Tehát ha valakivel heti egyszer összejársz dugni az még nem a párod, csak a szexuális partnered.

2012. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 ava87 ***** válasza:

"ha szeret akkor úgy sem zavarja" én remélném, hogy mivel szeret, zavarja annyira a dolog, hogy nem fogja természetesként kezelni, hogy nyugtatót szedek, hanem inkább arra ösztönöz, hogy megoldjam a problémát.

Bocs, nem kötekedni akartam, csak úgy gondolom, nyugtatót szedni nem megoldása egy problémának. Átmenetileg, mankónak jó, de nem egy olyan dolog, aminek az élet részévé kell válnia (bizonyos betegségeket leszámítva persze).

2012. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
én nem így gondoltam azt h nem zavarja hanem úgy h nem hagy el v néz le v ilyesmi e miatt
2012. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy elmondanám! Meg sem fordulna a fejemben eltitkolni. Milyen kapcsolat az ahol e miatt furcsán nézne rám???

Én egy időben frontint szedtem (orvos írta fel),és tudta a férjem. Nálunk amúgy is minden gyógyszer közös helyen van,így láthatta! Valeriána vagy sedatif pc,meg legtöbbször van itthon.

2012. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

Nyugtatóban nincsen semmi titkolni való, elmondanám persze hogy szedek és azt is hogy mi az oka. Esetleg ki az oka :))

20/F

2012. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
37%

Igen, joga van tudni róla, hogy olyan emberrel van együtt, akinek drog kell az élet elviseléséhez.

Mielőtt megköveztek: az én párom is nyugtatót szedett, mielőtt megismert. A segítségemmel szokott le végleg, pedig drága szüleinek hála tinikorától szedte.

Álljál le mielőbb, mert az életet ezek nélkül is el lehet viselni! Másnak is van ezer baja, mégsem nyúl ezekhez. Nincs olyan, hogy végképp be kell szedni. Párom is addig hajtogatta ezt, míg kéznél volt a szer. Mikor nem, érdekes, kibírta a stresszt.

2012. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!