Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekaphatok egy nyugtatót...

Bekaphatok egy nyugtatót mielőtt jön a párom?

Figyelt kérdés

Van itthon egy felbontatlan doboz xanax,0, 25 mg-os, szeretnék egyet bekapni mielőtt jöna párom, mert mostanság sok a veszekedés sokat sírok és egyebek! Nem szeretnék ideges lenni!

Lehet tőle bajom? Soha nem szedtem de úgy érzem szükségem van rá!


2012. máj. 18. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

Bekaphatod !

Semmi bajod nem lesz tőle.

2012. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyógyszerrel a párod is dobd ki. Rá lehet szokni, úgyhogy ne vegyél be semmit. Ha ez kell, hogy elviseld a pasid, tök jó kapcsolat lehet.
2012. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is a második gondolata jutott eszembe. Ha a pasid érkezése előtt nyugtatót kell, az már régen rossz!
2012. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ez az hogy 1 hete csak veszekedünk, belekeveredett egy ügybe, amit én nehezen viselek, és mindig sírok miatta! Tegnap azt mondta nem kap tőlem levegőt, azóta nem is hívtam csak írtam este neki hogy szép álmokat, arra sem jelzett, ma ő kértew hogy menjek fel facre, beszéltünk nyugodt voltam de félek ha megjelenik akkor ismét rosszul leszek hogy sírok, meg szerinte hisztizek és egyebek! Hiába írtam már más kérdést csak a páromat védik és hogy én vagyok a hárpia de már lassan tényleg az is vagyok!
2012. máj. 18. 13:48
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a kérdésed, amiben mindenki a párod védi?
2012. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy nagyobb dobozt, írd rá, hogy xanax, pakold bele a "párod" holmijait, tedd ki az ajtód elé, a zárat cseréld ki. Ügy letudva.

Lehet, hogy ezután is fogsz még egy darabig sírni, de ez az a fajta nyugtató, aminek nincs mellékhatása, nem okoz függőséget és hosszútávon sokkal erősebb a hatása.


Nem igazán értem, hogy miért sínylődnek az emberek olyan kapcsolatokban, ahol emberi roncsokká, idegbajossá válnak... Komolyan ez kell? Az állandó hiszti, kommunikációs kudarcok, sírás, idegeskedés, rettegés?

2012. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre válaszolva, igen, beveheted, semmi bajod nem lesz tőle, de ha már beveszed akkor most ülj le vele beszélni a kapcsolatotokról és közben nem leszel ideges, csak nyugodt. És gondolkodj el milyen kapcsolat az, ahol nyugtató kell hogy elviselhesd a párod.
2012. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
69%

Én nem vennék be egy darabot sem ... mivel vényköteles hogyan van neked otthon Xanax ?


[link]

2012. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! Egyébként anyukám kapta egy nőtől de nem engedtem hogy vegyen be bármiféle ilyen gyógyszert mindig ez ellen voltam!
2012. máj. 18. 14:08
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd be a nyugtató, hanem inkább beszélj a pároddal a kapcsolatotokról.
2012. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!