Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van két pici gyermekem (1,5...

Van két pici gyermekem (1,5 és 3 évesek). Nagy a stressz, rendkívül elevenek, anyukámmal férjemmel állandóan balhézok. Elkezdtem növényi alapanyagú nyugtatót szedni. Baj?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Inkàbb ahelyett,hogy nyugtatót szedsz,talàld meg az okàt,hogy a nevelésben nem rontottàl -e el valamit?Sok sikert!
2010. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is inkább változtass az életmódodon. Van sokkal több módja a stresszlevezetésnek, például a futás, mozgás, ez legalább egészséges. Én nem szednék ilyesmit.
2010. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyugtatót hagyd abba, és próbáld meg a Magne B6-ot. Én 3*1 adagban szedtem, és 2-3 hét alatt éreztem, hogy sokkal nyugodtabb vagyok.
2010. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

22:14


Tutti nincsenek gyerekeid!El sem tudod képzelni mennyi stresszel járnak,és mennyi türelem kell hozzájuk!!Nagyon nehéz 2 picikével ám!!


Kérdező!!

Nyugodtan szedj tablettát,nehogy a gyerekeken csapódjon le!!Hova tabi nagyon jó!És mindig szívj be 5 levegőt,és fújd ki magad!!


Egy tapasztalt anyuka vagyok:))

2010. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Azért ez nem így van. Nagyszüleim is, szüleim is két gyereket neveltek, és nem szedtek ilyesmit. Le lehet vezetni máshol is a feszültséget, nem csak a családon és a nyugtatókon. Amit a magne b6-ról mondtak az valóban nem hülyeség.


Én is iszonyú rossz gyerek voltam, ha nem figyeltek oda egy percre már lebontottam a házat és egyik szülőm sem szedett nyugtatót. 1,5 éves koromig végigordítottam minden éjszakát, szegény anyu már alig tudott állni reggel olyan fáradt volt, apukám dolgozott, és egyiküknek sem kellett ehhez folyamodni, pedig képzelhetitek ez is stresszel járt. Járj el futni esténként, amikor a párod már hazaért. Fél óráig tudnak vigyázni a gyerekekre. Ami még jó, ha teázol, az is nagyon meg tud nyugtatni.

2010. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Így van, kedves 22.23: tessék drogokat szedni, azok segítenek, hogy ne vegyünk tudomást a világról!
2010. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
És akkor lepontoznak, mert az egészséges életmódot a mozgást javasolom. Azt hinné az ember, hogy itt felnőtt emberek fórumoznak, de az ilyen lepontozások után elgondolkozok, hogy valóban így van-e :S
2010. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Ne törődj vele, utolsó, engemegyszer azért pontoztak le, mert azt mertem mondani, hogy nem az esküvőm volt a legszebb nap az életemben. A lepontozó embereknél mindig van valami baj az agyukkal...
2010. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Én sem értem mirefel csinálják, akkor lenne korrekt, ha a kérdező pontozhatna csak, mert a kérdező számára lehet hasznos egy válasz. Attól hogy itt valakinek nem tetszik, attól még nem feltétlen lesz nem hasznos a válasz.


Egyébként ezerszer szebb napok is vannak az esküvőnél :) Ott van például az első baba születése, amikor anya apa baba együtt van :) Szerintem ez minden lakodalomnál szebb. :):)


Amúgy azóta a másik válaszomat is lepontozák, remélem ezt is le fogják :)

2010. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
ha neked az jó.nekem félelmetesen rosszak a lányaim és én mindig ki beszélem magamból a dolgokat röhögök rajta egyet és jobb minden.ha gondolod írhatsz leíród mi idegesített fel mi volt pocsék a napodból hátha beválik.nekem ez jött be. és nagyon jó.ja és megtanultam helyesen írni ami nagy szó.
2010. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!