Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekaphatok egy nyugtatót...

Bekaphatok egy nyugtatót mielőtt jön a párom?

Figyelt kérdés

Van itthon egy felbontatlan doboz xanax,0, 25 mg-os, szeretnék egyet bekapni mielőtt jöna párom, mert mostanság sok a veszekedés sokat sírok és egyebek! Nem szeretnék ideges lenni!

Lehet tőle bajom? Soha nem szedtem de úgy érzem szükségem van rá!


2012. máj. 18. 13:41
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Hmm .. no, édesanyádnak nem engednéd de magadon kipróbálnád ... szerintem ne tedd ! ... az én édesanyámnak sokszor volt szapora szívverése és gyakran ilyenkor azt hitte , hogy meg fog halni :( s akkor írt neki az orvos Frontin tablettát (olyan mint a Xanax ) de azzal a kitétellel, hogy ha nem muszáj akkor ne vegye be, mert könnyen hozzá lehet szokni s mert szívgyógyszereket is szedett .Nyilván egy szemtől nem lesz az ember függő, de a cigarettázást is egy szállal kezdi az ember ..
2012. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6%
Én 0,5 -et szedem ,nekem úgy hozza ismerős akinek fel van írva , nincs semmi bajom tőle .
2012. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

Olyan fura ez a kérdés. Olyan, mint a sok öngyilkosos.


Ugye tudod, hogy a neten fenn vannak a mellékhatásai, hogy milyen betegségben szenvedőknek nem ajánlják, stb. Mert itt mondhatjuk, hogy semmi bajod nem lesz tőle, ha pont te vagy az, aki érzékeny valami összetevőre.


Egyébként én is csináltam ezt régen: vagy direkt mások előtt vettem be az x gyógyszeremet, vagy szenvedő hangon megkérdeztem, hogy ez jó-e a fájdalmamra. Egy manipulatív módja, hogy megkérdezzék, mi bajom. Persze amióta nem vagyok tini, már nem csinálok ilyet, de épp ezért messziről kiszúrom a "direkt indirekt" embereket.

2012. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Inkább beszélgetned kéne a pároddal, de nem begyógyszerezve. Felejtsd el a bogyót, ha pedig a párod tojik a lelkivilágodra és nem kíváncsi rád, akkor itt már nem sok agyalnivaló van, tedd ki, mert ha rendbe is jön köztetek a dolog, akkor is csak vergődés lesz belőle. Ne tedd tönkre az idegeidet más hülyesége miatt.
2012. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy beveszed, nem oldodik meg a dolog. Még ugyan ugy fogsz majd sírni, nem ut ki, de egy kicsit jobban érzed majd magad.
2012. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
Vedd be a gyógyszert és nyugodt állapotban szakíts a pároddal.
2012. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szóval homokba dugnád a fejed, magad gyógyszerelnéd kemikálokkal, amire frankón rá lehet szokni, amitől csak több bajod lesz, és az alapgond a párod közben nem fog megjavulni, és minélj obban belekeveredsz mindkettőbe, annál nehezebb lesz kimásznod.

Nem akarsz új pár után nézni ?

Vagy szerinted is hárpia vagy, és mindenkibe belekötnél ?

De arra is van segítség, az esetben te keress fel valakit aki segít neked feldolgozni dolgokat.

2012. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ne kezdj el drogozni, az nem megoldás! Igen, számomra ez is drog. Tök felesleges beszedni, azt is agyonverném, aki kitalálta a nyugtatókat.

Ha most beszedsz egyet, később is rögtön az lesz az első, hogy hozzányúlsz, ha ideges leszel. El sem hinnéd, mennyi gyenge nyugtatófüggő ember van. Ne állj be a sorba!

2012. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ma egy szem, holnap még egy, utána már nem tudsz élni napi több nélkül. A gyógyszer pont olyan, mint a cigi, a pia meg a narkó.

Ha úgy érzed, szükséged van rá, akkor menj el szakorvoshoz (pszichiáter, nem pszichológus!), ő majd felír olyat, ami nyugodtan szedhetsz - ellenőrzés mellett.


A gyógyszertől sem a veszekedés, sem a sírás nem múlik el... Ne hidd, hogy a nyugtatótól nyugodtabb leszel veszekedés közben, vagy nem fakadsz sírva. Nem így hat, "megelőzésre" nem jó. Legalábbis párkapcsolati problémák megelőzésére nem.


Igaza volt annak, aki szerint a pasidat kéne kidobni. Valóban ér neked annyit, hogy tönkreteszed magad miatta, akár gyógyszerrel, akár anélkül? Nem hiszem. Mert ha tönkremész, ő nyugodt lelkiismerettel el fog hagyni a bajban, ezt biztosra veheted.

2012. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Elment a barátom, előszörnagyon kedves volt, komolyan imádtam, aztán időközbe rosszabb lett picit, így tudta nélkül wc-s közbe bevettem egy szemet kicsit álmosabb lettem meg ingadozósabb így testileg!

Na aztán már kicsit valahogy könnyebb volt a helyzet,nem volt véssz! Megpróbálok én is kicsit hígadtabb lenni, és nem törődöm vele ami neki jó nekem is, mármint a rossz dolog ami miatt idegeskedem!

2012. máj. 18. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!