Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a párodnak, hogy...

Elmondanád a párodnak, hogy nyugtatót szedsz?

Figyelt kérdés
Barátodnak, élettársadnak, férjednek elmondanád-e, hogy nyugtatót szedsz (nem az erős "lónyugtatóra" gondolok, csak egy olyanra, ami néhanapján segít ellazulni, mert bizonyos gondok miatt feszült vagy) vagy félnél attól, hogy emiatt furcsán nézne Rád és inkább eltitkolnád, míg szeded?
2012. szept. 14. 16:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Te is tipikusan az az ember vagy aki álltalánosít. Attól h te ezt ismered még nem csak ez van. Én pl sosem láttam anyumat kábának a gyógyszerétől és ha nem vette be akkor sem volr erőszakos max ingerlékenyebb. Nem követeli nem alkoholista. Én is kaptam 2szer (nem anyámtól hanem orvostól) nyugtatót. 1szer azért mert olyan hisztérikus rohamot kaptam h nem tudtam abbahagyni a bőgést és már rosszul voltam. Egyszer pedig egy nagyon gyenge cuccot h tudjak normálisan aludni, mert úton- útfélen elaludtam. Álmos voltam akármennyit aludtam is, többször nem mentem dolgozni mert elaludtam. És egyiknél sem volt rajtam olyan változás amiről te beszéltél (tudom mert jártam emberek közé és nem mondták).

Szóval semmit nem segítettél magadon mert csak azt árultad el h álltalánosítasz meg úgy ítélkezel h nem ismered minden oldalát a dolognak. Attól h valaki nyugtatót szed még nem lesz függő sem alkoholoista mint az anyád. Látod én sem szoktam rá. Csak akkor épp szükségem volt rá. Ennyi. Nem kéne talán az anyád miatt elítélni másokat

2012. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

Anyám évekig tiszta volt, legalábbis alkohol részről. De a napi gyógyszeradagja is épp eléggé homályossá tette. Nem hinném, hogy rajtatok nem látszik, ahogy azt sem, hogy a hozzátartozótokon nem, aki szedi. Csak ti nem tudjátok, mit kell nézni rajta. Én a legapróbb jelét észreveszem, hisz páromon is láttam, pedig ő mértékkel szedte. Az ilyen emberekről lerí, sok munkatársamról is, aki ilyenekkel élt.


"Ez a külső "keménység" szerintem csak látszat,és belül igen is instabil vagy!"

Legalább én nem élek gyógyszerrel. Azért, mert örök utálattal viseltetek anyám iránt, az még nem jelenti, hogy kezelésre szorulok. Már ha a kezelés egy marék bogyót jelentene...

Na, de én a továbbiakban itt nem csépelem a szót, mindenki éljen olyan kába világban, amiben ő szeretne.

2012. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Gratulálok h te ilyen tökéletes vagy és ennyire ismersz mindenkit a világon. És h te mindent meglátsz mindenkin és h mindent jobban tudsz rólunk és a családunkról mint mi magunk. TANÍTS MESTER!!!! XD XD

Viccet félretéve: Én meg pont az ilyen embereket nézem le mint te aki azt sem tudja h miről beszél csak lát valamit és az iránt ítél el mindenkit. KÉPZELD nem csak a te családod létezik a világon. Garantálom h nem egy olyan embert ismersz aki szed nyugtatót, csak nem veszed észre rajta mert nem tudod és nem látszik

2012. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom te nem vagy normális!!! Jobb is ha nem reagálsz többet mert annyira idegesítő vagy! Tipikus csőlátásod van,mégy a saját igazad után!

Te miből gondolod hogy itt mindenki folyamatosan szedi a nyugtatókat???

Elárulom neked hogy 33éves vagyok és kb 25éves koromtól nem volt a számban bogyó. De akkor sem folyamatosan szedtem,több év kihagyással! Az meg hogy 14évesen és utána párszor szükségem volt rá,nem az én döntésem volt,sajnos így alakult az életem!

Nekem sikerült megbékélnem,neked is ezt ajánlom!!! Anyámmal már nagyon jó a kapcsolatom,apám meghalt 8éve és rá sem haraggal gondolok!

2012. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!