Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a párodnak, hogy...

Elmondanád a párodnak, hogy nyugtatót szedsz?

Figyelt kérdés
Barátodnak, élettársadnak, férjednek elmondanád-e, hogy nyugtatót szedsz (nem az erős "lónyugtatóra" gondolok, csak egy olyanra, ami néhanapján segít ellazulni, mert bizonyos gondok miatt feszült vagy) vagy félnél attól, hogy emiatt furcsán nézne Rád és inkább eltitkolnád, míg szeded?
2012. szept. 14. 16:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Elmondanám. Azt is, hogy miért szedem, mik azok a bizonyos gondok. Ő vélhetően attól függően reagálna, hogy mi miatt szedek nyugtatót és segítene a valódi okot megszüntetni.
2012. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Xanax?
2012. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

A párom végig mellettem állt, mikor depressziós, pánikbeteg lettem, mikor gyógyszert kellett szednem, mikor pszichológushoz jártam...Eszébe nem jutott volna elhagyni, nem hogy furán nézni rám, csak mert gondjaim vannak.

23/L

2012. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Igen én is szedek és nem titkolom.
2012. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi gyenge lelkű nő van? Akkor én büszke vagyok magamra, sosem kellettek ilyen pirulák, még csak cigi sem.
2012. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Igaz nem én szedem, hanem anyukám. De apukám tud róla.

Nincs ebben semmi szégyen!

2012. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Nem is tudnám magamban tartani és amúgy is az a jó kapcsolat amiben meg lehet beszélni a dolgokat! Talán még segíteni is tudna valahogyan, akár csak azzal hogy meghallgatja mi a gondod. Nekem már az is segít némileg, csökken a feszültség.
2012. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Én Valeriánát szedtem egy időben, mert mindig ideges voltam az otthoniak miatt. Nem tudtam aludni, éjjelente felriadtam, mielőtt hazajöttem volna, remegett kezem-lábam. A kiváltó okot ebben az esetben nem tudtuk megszüntetni. (Itthon lakom, egyetemen tanulok, elköltözni nincs pénz, stb...) Először nem mondtam el senkinek, mert szégyelltem magam, hogy ennyire gyenge vagyok. Aztán mikor már nagyon nagy gáz volt itthon, akkor mondtam el neki. Nem szólt semmit, csak kért, hogy ne vigyem túlzásba. Nem nagyon szoktam mostanában szedni.
2012. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
61%

15

Vannak gyerekeid? Esetleg egy agresszív férjed?? Szar munkád?? Főnököd aki mindíg cseszeget??..... stb. Nem kéne csak úgy a vak világba le gyengelelkűzni mindnekit. Nem tudhatod h miért szedi. Anyumnak pl a 2. babája halva született és azért kellett neki nyugtatóznia. Majd ha megélsz pl egy ilyet akkor gyengelelküzz le másokat. Köszöntem

2012. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy titok lenne az ilyesmit könyű kiszurni.
2012. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!