Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom idejött, hogy lebeszél...

Anyósom idejött, hogy lebeszéljen az esküvőről. Elmondanád a vőlegényednek?

Figyelt kérdés
Azzal érvelt, hogy a fia jobbat érdemel, én úgysem tudnám boldoggá tenni, ne legyek ilyen önző.
2012. aug. 27. 17:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

igen...szépen, nyugodtan közölném vele a történteket úgy, hogy közben nem szidom az anyját...

24L

2012. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
El hát. Basszus, anyukát meg szépen finoman elküldeném melegebb éghajlatra.
2012. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
elmondanám a vőlegényemnek. mit montál anyósnak, hogyan reagáltál?
2012. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

1.válaszolónál a pont! IGEN.


Mik voltak az érvek? Lehet tudni? Mikor lesz az esküvőtök?

Ez már a pofátlanság határán is bőven túl tesz..

Milyen alapon tudja ő, hogy a fiának ki a jobb? Az helyett, hogy azt nézné, hogy boldog a fia melletted!


Részvétem, ugyan ilyen anyósom van.

2012. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
és a többieknél is a pont!
2012. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
79%
Én bőgve mondanám el,napokig lehangolt lennék a párom előtt,lássa mennyire megbántott az irígy anyja!
2012. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
talán sunyin hangzik, de én titokban tuti felvenném mit mond és megmutatnám neki mit mond a kedves mama, úgy biztos elhiszi. Ha egyszer ilyet mondott, elmondja többször is. Nem irigyellek.
2012. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen higgadtan elmondanám neki a helyzetet, viszont nem szépítenék. Persze tudom, könnyű azt mondani, én biztos totál ki lennék akadva, de páromnak mégis próbálnám normál hangon elmondani, mi történt.

De anyós asszem kettéfejeltem volna.

2012. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak pont ezt mondta a nagyanyám. Anyu azóta utálta érte. már meghalt, de még mindig utálja. Ja, és anyámék már 42 éve élnek teljesen okés házasságban. :)
2012. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan furcsa, anyósod nem gondolja, hogy a fia fülébe jut a dolog ! Az még csak hagyján ha a fiát traktálja ezzel, dehogy van képe téged így megbántani ! El sem tudom képzelni mit várt, hogy azt mondod: igen, igaza van, én nem vagyok méltó a fiához, még ma tisztázom is vele !
2012. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!