Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom idejött, hogy lebeszél...

Anyósom idejött, hogy lebeszéljen az esküvőről. Elmondanád a vőlegényednek?

Figyelt kérdés
Azzal érvelt, hogy a fia jobbat érdemel, én úgysem tudnám boldoggá tenni, ne legyek ilyen önző.
2012. aug. 27. 17:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
64%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, de nem értem, hogy lehet valaki ennyire gonosz? Látszik, hogy bele sem gondol abba, hogy neked ez hogy esik! Ráadásul egy film is eszembe jutott erről, de az durvább: ott az anyós megpróbálja megölni a menyasszonyt/feleséget azért, hogy soha ne költözzön el tőle a fia. Reméljük veled nem ezt tervezi. :)
2012. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Mindjárt itthon lesz a párom, elmondom neki. Szurkoljatok!
2012. aug. 27. 18:10
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Megy a drukk, majd ÍRJ!! Várjuk!!
2012. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
67%

Mi az hogy!


De én szemét disznó lennék, nem csak úgy elmesélném a vőlegényemnek, hanem látványosan rossz kedvű lennék, sírnék, mikor "nem látja" stb. aztán mikor már nagyon sajnál és vigasztalni akar és megkérdezné, hogy mi van velem, akkor közölném, hogy sose tudom boldoggá tenni, pedig úgy szeretem, de az anyukája is direkt eljött, hogy megmondja jobbat érdemel és sose teszem majd boldoggá és én most olyan rosszul érzem magam emiatt stb.

2012. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
90%
hát igazad van kedves utolsó, hiszen az anyósok is folyton manipulálják a kicsi fiukat :))
2012. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek nem. :) Egyébként is férjem van.

Miért nem tudsz fogalmazni?


Igen, elmondanám. Ha a leendő férjed már most nem áll ki melletted teljes mellszélességgel, akkor mégis mit vársz a továbbiaktól.


Ő az önző, de ezt tudjuk. Mindent mondj ele apasidnak, és ha nem hisz neked, ha nem áll melléd 100%-ban, ha nem küldi el az anyját a búsba, akkor nagyon fontold meg, hogy akarsz-e egy "mamapicifia" felesége lenni és egy végletekig önző és gonosz anyóssal harcolni. Mert az vár rád a jövőben.

2012. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondanám...naná...várom, hogy mi lesz a vége:)
2012. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, egyetértek a többiekkel.


De igazából csak azért írtam, hogy lássam mi lesz a sztori vége. Sorry :)

2012. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 omba ***** válasza:
100%

Na, mi lett?

El kell mondanod, ő a legközelebbi kapcsolatod, neki meg te vagy!

Anyósról most nem jut leírható szó az eszembe....xD

2012. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 avellana ***** válasza:
100%

Igen, elmondanám. Mindenképpen!

Ilyen szöveget is rég hallottam; ha jól sejtem, anyós rád vetítette ki a saját 'hibáját'...

2012. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!