Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a párodnak a régi...

Elmondanád a párodnak a régi hülyeségeid?

Figyelt kérdés
Te elmondanád a párodnak azt, amiket régen rossz dolgokat csináltál 13éves korodban? Szóval jó rég. Pl: Hogy loptál és még sok minden más hülyeség. Engem hajt, hogy elmondjam, nem tudom miért. De félek, a reakciója miatt meg nem tudom, hogy el-e érdemes mondani neki, de amúgy egy olyan párkapcsolat az igazi, amibe mind a 2 fél elmondja az igazat csak azért csúnya lenne, ha minden rosszat elmondanánk
2010. szept. 30. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Volt,hogy elmondtam,régóta tartó kapcsolat volt,gondoltam ilyen kor már szabad.De sajna vége lett és visszélt a bizalmammal elmondta mindenkinek a titkomat.:(

Szóval ha nem muszáj akkor ne mond el,nem kell minden tudni.Biztos van amit ő sem mond el.Amugy meg a kapcsolatotok előtti dolgok nem tartoznak rá.

2010. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Helyesbítek:nem az elmondás miatt lett vége,jóval utána és a titoknak semmi köze nem volt a szakításhoz,de jól vissza tudott vágni vele.
2010. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Mi a párommal gyerekkorunk óta ismerjük egymást, barátok voltunk. Minden hülyeséget jóformán együtt csináltunk. Így tudjuk egymás dolgait.:) De más helyzetben, kétlem hogy elmondanám.

21/L

2010. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Mivel mi már 10 éve együtt vagyunk jóban-rosszban így már szinte minden titkomról tud..Az évek alatt szép lassan csak kitárulkoztunk magunktól is..

Tanácsolom,hogy bízd az időre..Ha még mindig együtt vagytok,és pont olyan téma van köztetek amikor érdemes elmondani akkor mond el..Nem a legjobb megoldás a kezdetnél minden a másik fejére zúdítani...Az idő úgyis megoldja az ember nyelvét..

2010. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
függ a helyzettől is:)
2010. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem eleg zuros gyerekkrom volt, 16 evesen elszoktem otthonrol, otthagytam a sulit es lopasbol meg k*rvalkodasbol tartottam fent magam. Voltak drogugyeim es a pszichiatriat is megjartam. (Ma mar rendes ember vagyok, van munkam meg minden.) Soha nem mondtam el egyik pasimnak sem, nem biztam bennuk, nem tudtam oket annyira szeretni, hogy oszinte legyek veluk. Mindenkinek azt hazudtam, hogy kijartam a gimnaziumot es ugyanolyan tinedzser voltam, mint a tobbi. Aztan osszejottem egy sraccal, aki raadasul rendor, es hat nagyon megszerettem. Nala ereztem eloszor azt, hogy el akarok mondani mindent, oszinte akarok lenni hozza. De nem tettem, nagyon feltem, hogy mashogy fog nezni ram, megutal azert, amiket csinaltam regen. Inkabb szakitottam vele, pedig nagyon szerettem:( Es meg most sem vagyok kepes tiszta lappal kezdeni egy kapcsolaot, mert szegyellem magam a multam miatt, es felek az emberek eloiteleteitol.
2010. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tinikorom volt húzós (15-19 éves korom között). Sok hülyeséget csináltam, amire ma már nem vagyok büszke, és itt sem taglalnám, viszont kimondottan nem is szégyellem őket, hiszen ezek is hozzájárultak ahhoz, hogy az vagyok, aki. Szóval ha szóba kerülne valami olyan téma, amihez kapcsolódik egy-két múltbéli dolog, akkor azt szégyenkezés nélkül elmesélném a páromnak, de ilyen nagy bevallós estet nem tartanék, amikor kiteregetem a szennyest. Hiszen ezek a dolgok ma már totál lényegtelenek. Úgy vagyok vele, hogy nem titok egyik sem, viszont nem is olyasmi, amivel az ember dicsekszik.
2010. okt. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
elmeséltünk egymásnak MINDENT:)
2010. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 audryenne ***** válasza:
00:44-essel teljesen egyetértek (amúgy nekem is volt ilyen "durva" időszakom). A párom egyben a legjobb barátom is (hiszen azért a párom...legalábbis szerintem így ideális), ezért nincs is titkom előtte, hiszen vele tudok a legjobban megbeszélni mindent.
2010. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én elmondtam. Azt mondta a lelkivezetőm, hogy ha majd találkozom az igazival, ő ezzel együtt fog szeretni, a múltammal együtt - különben nem beszélhetünk szeretetről. No, és így is lett :-) Boldog házasságban élek.
2010. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!