Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a lányodnak?

Elmondanád a lányodnak?

Figyelt kérdés

A történet tömören:

Adott egy 40 év körüli pasi, akinek van egy 2 éves lánya. A lány anyjával nem jön ki jól, különmennek. A pasi egy évre rá házasságot köt egy másik nővel. Ha te lennél a pasi, elmondanád a lányodnak? Ha igen, mikor? Ha nem, miért?


2011. szept. 3. 10:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Én elmondanám a lányomnak mert azért csak tudni kell hiába két éves az ő szintjén el lehet mondani hogy apa elvesz egy nénit feleségül.
2011. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
bocsi, de nem értem a kérdést, hogy mit kellene elmondani? Hogy új házassága van? Vagy az új feleséggel nevelnék a kislányt, és hogy az nem az igazi anyukája?
2011. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az új házasságot.
2011. szept. 3. 10:46
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is rá fog jönni..szerintem semmi értelme titkolózni. Inkább kérdezd meg, hogy akar -e koszorúslány lenni? Vagy nem akarjátok meghívni a kislányt? Az exed hogy áll a házassághoz? Ő tud már róla?
2011. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
2 éves gyereknek????? KIZÁRT!! Nem terhelném ezzel szegénykének a kis agyát meg a lelkét!
2011. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok a kislány..:DD Csak azóta eltelt 14 év. Apum nem mondta el, a temetésén derült ki!
2011. szept. 3. 10:54
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Először is,lehet,h az én hozzáállásommal van baj.De én nem nézném hülyének a gyereket.A 2 évesnek is el lehet mondani h ő a barátnőm,nem az anyukád.De mivel az időnek van egy olyan jó szokása,hogy telik,később is el lehet mondani.

Még ha kerüli a témát az ember addig,amíg "értelmesen" el nem lehet magyarázni,az is jobb,mint a hazugság.

Szerintem...

2011. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Én természetesen elmondanám neki hogy mi a helyzet, persze akkor ha már elég érett ahhoz hogy ezt feltudja fogni és kezelni tudja a dolgot lelkileg ami kb 8-10 éves korban már tudnia kell. Egyébként nekem 7 éves koromban mondták el a szüleim hogy az apukám nem az igazi apám csak a nevelő apám, mivel 1 éves koromban meghalt az igazi apám :,( Kissé furcsa volt ez nekem 8 éves fejjel mégis elfogadtam a helyzetet hogy ez így igaz, és anyum is megkönnyebbült hogy nem kellet titkolni a helyzetet. 15/L
2011. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
58%

Ez tetszik!


Biztos bele való leányzó lehetsz!:)


F18

2011. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Belevaló, a 15/L?:DDD


Amúgy én is azon az állásponton vagyok, hogy a gyerek nem hülye, hanem kicsi. Ha már alapból úgy alakították volna, hogy apunak van barátnője, nem érdekelt volna...de így baromi rosszul esett, hogy az az ember, akit a legjobban szeretek hazudott nekem..

2011. szept. 3. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!