Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a lányodnak?

Elmondanád a lányodnak?

Figyelt kérdés

A történet tömören:

Adott egy 40 év körüli pasi, akinek van egy 2 éves lánya. A lány anyjával nem jön ki jól, különmennek. A pasi egy évre rá házasságot köt egy másik nővel. Ha te lennél a pasi, elmondanád a lányodnak? Ha igen, mikor? Ha nem, miért?


2011. szept. 3. 10:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,ezt én így szó szerint nem akartam kimondani.


Ha az ő oldaláról nézed,meg akart kímélni tőle.Vagy ha rosszindulatú vagyok,azt mondom,h magát akarta megkímélni a helyzettől.


Az én fiam 4,5 éves,1 éves kora óta külön vagyunk az apjától..és tudja,h ki az apa,és tudja,h ki a párom.Nem is szólítja apának,de apjaként tiszteli.Ha később apának akarja szólítani,ám legyen.Véleményem szerint attól,h csak 4,5 éves,az igazsághoz neki is joga van.

Pedig hidd el,szívesebben letagadnám.

2011. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

9. válaszoló: Köszi a választ.

Igazából sokan jöttek azzal, hogy "megakart kímélni", de nekem ez nem elfogadható válasz. Hazudott!!

2011. szept. 3. 11:10
 13/24 A kérdező kommentje:
Jav.: 9 helyett 8. válaszoló, csak törlődött egy válasz:D
2011. szept. 3. 11:15
 14/24 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül tartsd tiszteletben a döntését.

Azzal,hogy haragszol rá,csak magadat keseríted meg.16 éves vagy,ha jól számolom...Élj és virulj,ne keseregj!

Ezen változtatni már nem tudsz.Fogadd el.

(16 évesen én sem fogadtam el semmit,és sz.rtam arra amit mondanak:D De így kemény 23 éves fejjel meg egy gyerekkel beláttam h igazuk volt...)

2011. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék, ha a kérdésre válaszolnátok!
2011. szept. 3. 11:18
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a sztorit. 14 évig nem tudtad, hogy van egy felesége?
2011. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy mondod. :) (Ez esetben írod :DD)
2011. szept. 3. 11:28
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Az azért komoly! Min 5 éves korodtól kezdtem volna adagolni a dolgot. Apukád halt meg? Részvétem! :(
2011. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Bocsi,de mit tudtál meg?Azt, hogy nem az igazi anyukád volt a második felesége? Vagy azt tudtad meg, hogy ők házasok voltak?
2011. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Már értem köszi.Szóval azt nem tudta, hogy van egy felesége...De te ismerted a feleségét?


Ha az apuka téged tisztességesen nevelt,támogatott és segített,akkor biztos megérteném.

Szerintem el is mondtam volna a helyébe, mondjuk nem 2-3éves korában,hanem olyan 8-10évesen.

2011. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!