Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod egy barátja udvarol...

Ha a párod egy barátja udvarolna neked épp akkor mikor ti épp fasírtban vagytok, hogy reagálsz? Elmondanád a párodnak, vagy sem?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, és úgy döntöttem 1-2 napig a szüleimnél alszom, míg megnyugszunk mindketten. Párom épp kiöntötte a lelkét ennek a barátnak...ő meg gyorsan elkezdett nyomulni. Azt írta (fb-on beszéltem a párommal, meg ez az barát is írkált nekem), hogyha ilyen bunkó volt a párom, nem érdemel meg, hagyjam el, keresek jobbat. Mert ha neki ilyen párja volna mint én, a tenyerén hordozna. Felajánlotta,hogy menjek át hozzá, iszogatunk meg kisírhatom magam a vállán...

Valahogy kibökte, hogy ő szívesen összejönne velem ha szakítok a párommal, nem vagyok neki tabu azért, mert épp a barátja a párom.

Mondtam neki, hogy én a páromat soha nem aláznám meg így, hogy egy barátjával kezdjek el randizni. Erre azt mondta, akkor egy éjszakáról is lehetne szó.

Szóval nem tudom, elmondjam e a páromnak. Lehet, hogy a párom kérte meg, hogy nyomuljon, hogy lássa mit reagálok?

Mert a párom tegnap este célozgatott rá hogy kivel beszélgetek, kivel tárgyalom ki a kapcsolatunkat.


2012. nov. 17. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

ALAP SZABÁLY.HÁZI NYÚLRA NEM LÖVÜNK!

amúgy szerintem tuti a barátod írt rá a barátjára hogy nézze meg hogy mit lépsz! nyakam teszem rá. h megcsalnád-e stb..

amúgy elmondanám neki:) ha szeretitek egymást akkor őszinték vagytok egymáshoz:)

2012. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teszt, ne menj bele, sőt mond el neki, mint ha nem sejtenéd, hogy esetleg "csapda".
2012. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szólsz a barátodnak és azt ö megtudja balhé lesz..Ha szólsz,akkor is lesz.Legalábbis az én férjem anno cirkuszt csinált,pedig oka sem volt rá.

Végül is már 6 éve a férjem 15 éve vagyunk egy pár.....

2012. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy balhé lesz. Bár nem sétáltam bele a csapdába már ha az volt...
2012. nov. 17. 21:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, lehet, hogy nem szólnék. Ez az én dolgom, tudtam kezelni a helyzetet, elküldtem,nem kell segítség.

Viszont a másik dolog, hogy szarba sem nézi, pedig barátok.

2012. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

pont múltkor olvastam erről...

és mindig az a szabály, h tartjuk a szánkat....

az se hülye, aki hallgat, szokta volt apukám mondani!

Te ne kavarj bele az ő kapcsolatukba, azzal, h beszámolsz, ezzel nem csak azt nyered, h HA csapda volt, akkor a párod bizonyosságot szerzett, h bízhat benned, hanem nőni is fogsz a szemében, h egyenes a gerinced, mert nem akarsz a dolgaiba bekavarni.

2012. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kiszámíthatatlan a reakció, ha bele akar kötni a pasi akkor beleköt, ha nem mondja el akkor azért, ha elmondja akkor meg azért.

Amúgy is gyerekes az egész.

2012. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

de csak feltételezi, h benne van a párja keze a dologban....

minden esetre nem egy felnőtthöz méltó cselekedet lenne....

2012. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ha teszt, akkor a párod a féreg, h ilyet kitalál.

ha nem az, akkor meg a haverja az undorító, h ilyet megenged magának a barátja nőjével szemben...

2012. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bedőlj neki! Minden fiú ezt mondja, ha megérzi, vagy megtudja, hogy egy nőnek veszélyben a kapcsolata. Hogyha neki ilyen barátnője lenne, akkor így meg úgy megbecsülné, stb. Kamu! Az meg, ha a párod kérte meg, hogy nyomuljon, akkor elég szánalmas mindkettejük részéről.
2012. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!