Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod egy barátja udvarol...

Ha a párod egy barátja udvarolna neked épp akkor mikor ti épp fasírtban vagytok, hogy reagálsz? Elmondanád a párodnak, vagy sem?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, és úgy döntöttem 1-2 napig a szüleimnél alszom, míg megnyugszunk mindketten. Párom épp kiöntötte a lelkét ennek a barátnak...ő meg gyorsan elkezdett nyomulni. Azt írta (fb-on beszéltem a párommal, meg ez az barát is írkált nekem), hogyha ilyen bunkó volt a párom, nem érdemel meg, hagyjam el, keresek jobbat. Mert ha neki ilyen párja volna mint én, a tenyerén hordozna. Felajánlotta,hogy menjek át hozzá, iszogatunk meg kisírhatom magam a vállán...

Valahogy kibökte, hogy ő szívesen összejönne velem ha szakítok a párommal, nem vagyok neki tabu azért, mert épp a barátja a párom.

Mondtam neki, hogy én a páromat soha nem aláznám meg így, hogy egy barátjával kezdjek el randizni. Erre azt mondta, akkor egy éjszakáról is lehetne szó.

Szóval nem tudom, elmondjam e a páromnak. Lehet, hogy a párom kérte meg, hogy nyomuljon, hogy lássa mit reagálok?

Mert a párom tegnap este célozgatott rá hogy kivel beszélgetek, kivel tárgyalom ki a kapcsolatunkat.


2012. nov. 17. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mekkora jellembajnok az új udvarlód, mivel annyira gátlástalan, hogy még a barátja érzései se érdekli, csak úgy lazán randira hív (és be is vallja, hogy le.szarja, mit gondol majd a párod). Tudod más lenne, ha már hónapok óta őrlődne és tépelődne, mert nem tudna dönteni, hogy a barátjához legyen e hűséges, vagy vállalja fel,hogy érez irántad valamit. Na de így, ez a gátlástalanság csúcsa.
2012. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kiakadnék, de nem akarnám a barátságukat szétrombolni, úgyhogy megmondanám a srácnak, hogy ha többet ilyen nem fordul elő, akkor hallgatok, ellenkező esetben viszont elmondom a páromnak.
2012. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha csapda, akkor gyerekes dolog. Ha meg így nyomul magától a haver, az féreg dolog. Lehet, hogy az ő értékrendjébe belefér, de neked gondolom nem, ezzel rövidre is lehet zárni a témát. Nem kell megemlítened a barátodnak, mert akkor csak kavarnád a kakit kettejük közt.
2012. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha a párod annyira nem bízik benned, hogy rád küldi a barátját, akkor itt tényleg komoly bajok vannak! Aki szeret, az bízik benned és nem kérdőjelezi meg a hűségedet!
2012. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!