Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha valaki csúnyán...

Mit tehetek, ha valaki csúnyán átvágott nagy összeggel?

Figyelt kérdés

Madárpókokat rendeltem egy illetőtől, akinek előre utaltam a postán az összeget. Régóta várok rájuk, ma pedig már gyanakodni kezdtem. az interneten jobban utánajárva láttam, hogy más témákban is vágott már át valakit, nyilván velem is ezt tette.

Tudok valamit tenni a pénzem visszakapása érdekében?

(Köszönöm, most olyan válaszokat nem kérek, hogy előtte kellett volna utánanéznem. Tudom jól én is...)


2012. márc. 26. 10:00
 1/1 mmT ***** válasza:
100%

Jelentsd fel. A rendőrségen lehet van már aktája. Ettől neked közvetlen jobb nem lesz, de őt akár le is csukhatják, és akkor tettél valamit az igazságért!

Nemtom milyen áron mozognak a pókok, de feltételezem nem olyan sok, h pereskedni és érdemes lenne, mert az ügyvédi ktg sztem magasabb. (a rendőrségen lehet több és hitelesebb infóval tudnak szolgálni ebben a kérdsében)

hajrá

2012. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!