Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan...

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok! Apukámat láttam egy társkereső oldalon

Figyelt kérdés
egy pár hete beregisztráltam egy oldalra.ma nézegettem h a városból ki van regisztrálva.és mikor megláttam az apukámat teljesen ledöbbentem.a korban nem hazudott képe is van.de ami felháborított h azt írja magáról h nincs gyermeke és elvált.Közben egyik se igaz.Mit tegyek szerintetek? kérdezek rá tőle h ez mégis micsoda? Anyunak szóljak? vagy inkább hallgassak és ne szóljak semmit?
2010. márc. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
szija(: na lett vmi fejlemény? kiderült?
2010. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
sziasztok.igen.nagy nehezen sok levél által rábeszéltem egy "randira" péntek délutánra volt megbeszélve és suliból mentem oda.féltem nagyon de ott volt.oda mentem hozzá és kérdeztem h mit csinálsz itt? nem mondott semmit csak h épp erre járt..és megkérdezte ő is h én mit csinálok..mondtam neki h randira jöttem.és akkor mondtam az ő nevét.ledobbant és kiabált velem h mégis ezt h képzelem:S azt mondta h hiába mondom el anyának letagadja:( szal nem lett belőle semmi :S haragszik rám apa mert szerinte nyomoztam utána:(
2010. márc. 28. 19:36
 53/54 anonim ***** válasza:
uhh:/ de a társkereső oldalon még fennt van? és le printscreen-elted a dolgokat? ahogy írták itt?(: így megtudnád mutatni anyudnak és akkor enm tudna tagadni. meg eztis elmesélheted neki h megcsináltad ezt amit most leírtál(: írj majd(:
2010. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Én most tök beleééltem magam, mi lenne, ha anyukád helyében lennék. Azt biztos, hogy tudni szeretném mi folyik a hátam mögött. Tudod apukád most hazudik neki, és tulajdonképpen Te is, ha nem mondod el (igazság elhallgatása = hazugság). Mert ez igazából őrá is tartozna (jobban is, mint Rád). És akkor eldönthetné, hogy megbeszéli apukáddal a dolgot, és "bontja" a kapcsolatot, majd új életet kezd, vagy megbe szélik, és apukád abbahagyja. A print screen-es dolog tényleg jó ötlet. Azért drukkolok, hogy a lehető legjobban süljkön el a dolog.
2010. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!