Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan...

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok! Apukámat láttam egy társkereső oldalon

Figyelt kérdés
egy pár hete beregisztráltam egy oldalra.ma nézegettem h a városból ki van regisztrálva.és mikor megláttam az apukámat teljesen ledöbbentem.a korban nem hazudott képe is van.de ami felháborított h azt írja magáról h nincs gyermeke és elvált.Közben egyik se igaz.Mit tegyek szerintetek? kérdezek rá tőle h ez mégis micsoda? Anyunak szóljak? vagy inkább hallgassak és ne szóljak semmit?
2010. márc. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%

basszus ez durva..

sztem beszélj meg vele randit..és anyuddal állítsatok be..és mondjátok neki h a randira jöttünk..ismersz minket?

akkor koppan majd..ha értetlenkedik mond meg neki a nickneved meg az ő nicnevét..

2010. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
igen:S ezzel se érnék el semmit:S még ugyanúgy állíthatná h nem ő volt az:S
2010. márc. 13. 22:14
 33/54 A kérdező kommentje:
húha anyut is vigyem magammal? végülis az lenne a legreálisabb mert akkor ott azonnal be kellene vallnia.mert lehet nekem bevallaná de aztán ha oda kerülne a sor h anyunak is elmondjuk akkorra ugyebár már törölné magát és akkor a sz*rnak adtam pofont mert nem tudnám bizonyítani :S
2010. márc. 13. 22:16
 34/54 anonim ***** válasza:
79%

Hülyeség, anyukádat hagyd ki ebből! Ha kiderül, hogy nem is apád, feleslegesen ijesztettél rá előre. Gondolom van elég baja enélkül is.

Nem ráér megtudni, ha már bebizonyosodott?

2010. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha a képernyőn nyomsz egy Print Screen-t, aztán Paintbe beilleszted és elmented JPG fájlként, akármikor előveheted a képernyőképet megmutatni, akkor is ha már törölte magát.
2010. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
ez eszembe se jutott:) és ha visszaír majd azt is mentem:) egyébként én 100%osan biztos vagyok benne h apu az.ott a kép.és iwiwen meg nincs fent
2010. márc. 13. 22:31
 37/54 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, a szüleidnek milyen a házassága egyébként (most ettől az egésztől függetlenül)?
2010. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
hát nekem nagyon is probléma mentesnek tűnik.igaz h vannak veszekedések néha néha.de hol nincsennek? ezért is vagyok iszonyatosan ledöbbenve és nagyon csalódott is vagyok:S egyszerűen alig tudom elhinni.
2010. márc. 13. 22:45
 39/54 anonim ***** válasza:
58%
sztem csak levelezgess vele. mindent printscreeneld, és ha hajlandó, akkor találkozz vele. de siess el semmit, lehet, h csak unalomból regisztrált.
2010. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
azt fogom:) unalomból? akkor nem azt írta volna h nincs gyermek se feleség legalább is szerintem:S
2010. márc. 13. 22:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!