Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan...

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok! Apukámat láttam egy társkereső oldalon

Figyelt kérdés
egy pár hete beregisztráltam egy oldalra.ma nézegettem h a városból ki van regisztrálva.és mikor megláttam az apukámat teljesen ledöbbentem.a korban nem hazudott képe is van.de ami felháborított h azt írja magáról h nincs gyermeke és elvált.Közben egyik se igaz.Mit tegyek szerintetek? kérdezek rá tőle h ez mégis micsoda? Anyunak szóljak? vagy inkább hallgassak és ne szóljak semmit?
2010. márc. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2010. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Anyukádnak ne szólj, de apukádnak állíts egy egyértelmű csapdát. Meglátod, mekkora mellénnyel és büszkeséggel sétál bele. Megérdemli, hogy észre térítsd!
2010. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
nincs nincs.írtam neki levelet h szívesen ismerkednék vele, meg szívesen találkoznék de még nem válaszolt, még azóta nem is volt belépve.ilyenkor hétvégén sztem nem lép be:S anyu bármikor észrevehetné
2010. márc. 14. 10:08
 44/54 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés kamu a másik társkeresős kérdéssel együtt!!!Nem veszitek észre emberek???
2010. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
nem kamu.Miért nem lehet elhinni??? azt a másik kérdést nem én írtam.Hihetetlen milyen emberek vannak.nem kamu.elég szar helyzetbe vagyok így is.nem kívánom h neked is ilyen legyen de ha lesz akkor majd megtudod ha azt mondják még pluszba h kamu -.-
2010. márc. 14. 11:15
 46/54 A kérdező kommentje:
Ma délután anyuval megyünk vásárolni hátha addig apu megnézi és válaszol.kezdek félni meg aggódni:S talán mégse olyan jó ötlet. de már benne vagyok nem fogok meghátrálni.kitudja hány nővel találkozott már:S
2010. márc. 14. 11:29
 47/54 anonim ***** válasza:
0%
De, kamu. Annyira nyílvánvaló.
2010. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
már miért lenne nyilvánvaló? nem kamu!!! de ha nem hiszed el akkor nem hiszed el.most mit csináljak.ha megszakadok se tudnám bebizonyítani.nem is fogok magyarázkodni minek?ha nem hiszed el akkor nem.csak gondolkozz már miért találnék ki ilyet?
2010. márc. 14. 12:03
 49/54 A kérdező kommentje:
Ajj nem jött össze:S Apu nem válaszolt a levélre.várok kedd délutánig ha nem ír újra írok neki
2010. márc. 14. 18:29
 50/54 anonim ***** válasza:
van valami fejlemény?
2010. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!