Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan...

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok! Apukámat láttam egy társkereső oldalon

Figyelt kérdés
egy pár hete beregisztráltam egy oldalra.ma nézegettem h a városból ki van regisztrálva.és mikor megláttam az apukámat teljesen ledöbbentem.a korban nem hazudott képe is van.de ami felháborított h azt írja magáról h nincs gyermeke és elvált.Közben egyik se igaz.Mit tegyek szerintetek? kérdezek rá tőle h ez mégis micsoda? Anyunak szóljak? vagy inkább hallgassak és ne szóljak semmit?
2010. márc. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

Én személy szerint az idősebb férfiakra bukom, de a tapasztalat azt mutatja, hogy nem feltétlen huszonéves nőt keresnek maguk mellé. Szerintem inkább 30 év körüli nőként regisztrálj, ha biztosan ezt akarod csinálni.

2010. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom még.Tudom h sunyi és aljas mód.. de egy kicsit könnyebb is lenne, mivel nem tudna tagadni.Mert biztos vagyok benne h mindenképpen tagadná meg h nem is ő csinálta.ha pedig ő lesz ott és velem találkozik akkor nincs mit tagadni..
2010. márc. 13. 18:28
 13/54 anonim ***** válasza:
23%
Hát igen-. A nőkben nincs ennyi gerinc. Mindig csak áskálódnak. Egy gerinces pasi elmondaná annak akit szeret hogy mi folik a háta mögött. Ilyenkor szégyenlem hogy nő vagyok.
2010. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem az utolsót. Már ne is haragudj, az apja nem gerinctelen, hogy elvált gyermektelen férfiként társkereső oldalakra regisztrál, amikor ott van a családja?
2010. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
18:29 köszönööm ha ezt rám mondod..de sztem ez semmi apámhoz képest amit a kedves utolsó mond.Talán elkéne normálisan olvasni a kérdést!
2010. márc. 13. 18:32
 16/54 anonim ***** válasza:
39%
De igen. Nyilván gerinctelen. Ezért is kéne elmondani az anyának hogy i folyik a háta mögött. Valószínű hogy ha az apuka félremegy, akkor azt már az anya úgyis érzi egy ideje, így ha tényleg ő regisztrált, akkor azt érezni fogja. Mit kell itt nyomozósdit játszani. Attóél fél hogy majd miatta veszekednek, de egy randira elmenni a saját apjával, és ott lebuktatni, atól nem fél. Az anyukához eg nem kell ordítva, sikítva kirohanni hogy apa megcsal, hanem leülni vele, hogy talált egy ilyet a neten, és elmondani hogy vagy igaz, vagy más regisztrált és próbálják megbeszélni. Pont kamuzik majd mint az apja. És szerintetek haí 2 hónap múlva lebuktatja az apját, akkor az anyuka örülni fog hpogy így lett, vagy azt fogja mondani hogy miért nem szólt amikor megtalálta a hirdetést. Az meg nagyon okor ötlet hogy törölje magát az oldalról. Biztos hogy ninc sis több ehhez hasonló. Ha egyszer nem érzi jól magát, úgy is mást keres.
2010. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
igazad van tudom de hát ez azért elég nehéz lenne..és az se biztos h 2 hónapig kéne várnom mivan ha rámenős vagyok és a 2 hónap 2 hét lesz.nem tudom apu miért van fent kit vagy mit keres..de ha szólok anyunak akkor is fogja apu folytatni..és talán mérgesebb lenne így rám mintha lebuktatnám.nem tudom
2010. márc. 13. 18:40
 18/54 anonim ***** válasza:
42%
Én értem a kérdést. Köszönöm. Ez az én véleményem volt nem vagyunk egyformák. Én az egyenes út híve vagyok. Minden jó anyukádnak.
2010. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Te az egyenes út híve vagy, de apuci nem, kedves előző.

Úgyhogy majd jól kimagyarázza magát és tényleg folytatja.

Le kell buktatni és kész.

2010. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
én is erről beszélek kedves utolsó..úgyis kimagyarázná ha elé állnék h apu mit keresel te egy társkereső oldalon,viszont ha a várt nő helyett én jelenek meg...azt hiába is próbálná..
2010. márc. 13. 19:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!