Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan...

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok! Apukámat láttam egy társkereső oldalon

Figyelt kérdés
egy pár hete beregisztráltam egy oldalra.ma nézegettem h a városból ki van regisztrálva.és mikor megláttam az apukámat teljesen ledöbbentem.a korban nem hazudott képe is van.de ami felháborított h azt írja magáról h nincs gyermeke és elvált.Közben egyik se igaz.Mit tegyek szerintetek? kérdezek rá tőle h ez mégis micsoda? Anyunak szóljak? vagy inkább hallgassak és ne szóljak semmit?
2010. márc. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
79%

Olvastad? Van egy hasonló kérdés, most rakták fel nemrég.

Egy lány nővére találta meg a húga fiúját társkeresőn.

Szegény kislány, beregisztrált álnéven és már megy is a randira. Nagyon fél. És szerintem cseppet sem gerinctelen. A fiú, ha ilyen, kimagyarázná magát és sose derülne ki:( Az ilyenekkel nem lehet szemtől szemben igaz választ kicsiholni. Sajnos.

2010. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
nem olvastam de máris megkeresem köszi!! igen épp ez az:S így hiába mondanám neki. tagadné..aztán törölné és talán rámkenné a dolgot h csak kitaláltam.de ha velem találkozik akkor nincs mit tagadni
2010. márc. 13. 19:16
 23/54 A kérdező kommentje:
melyik témán belül van?
2010. márc. 13. 19:17
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
Itt van ebben felül van, most tette fel nemrég a lány.
2010. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
megvan köszi:)
2010. márc. 13. 19:24
 26/54 anonim ***** válasza:
bocsi csak megjelöllek kiváncsi vagyok mi lesz
2010. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

WHOA!!! :o

anyádnak semmiképp se szólj, viszont feltétlenül ülj le vele és szembesítsd a dologgal mielőtt még késő nem lesz és ki nem tudódik a dolog.

2010. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
mondjam neki h " lehetséges h apu rossz dolgokat csinál?" már beregisztráltam a társkereső oldalra és kíváncsi vagyok mi lesz.szerintem keddig nem lép be.:S vagy nem tudom mennyire "bátor" de figyelni fogom. remélem h "tetszek majd neki"
2010. márc. 13. 21:11
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha már beregisztráltál, akár ezt is írhatnád neki:

"Szia Apu! A lányod vagyok, emlékszel rám? Kb. 10 perce találkoztunk a konyhában!" :) A legrövidebb út mindig az egyenes :)

2010. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Kb. azonnal kitörölné magát.
2010. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!