Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom rávenni Anyuékat?

Hogy tudom rávenni Anyuékat?

Figyelt kérdés
Nos az a problémám, hogy van egy telefonom ami eléggé rossz, mert lassu, és szeretnék egy új mobilt, kinéztem magamnak egy LG-t és mondtam anyuéknak h tök jo, meg nem is annyira drága (szerintem), de ők azt mondják hogy amig lehet vele telefonálni meg sms-t írni, addig tökéletes az én nokiám, ami nagyon tropára haszáltam 2 év alatt..Szóval hogy tudám rábeszélni őket?(A szülinapom májusban van, de nekem az már messze van..) 12/L
2010. márc. 13. 16:08
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Figyelj...én nem vagyok évvesztes, se semmi, és jó tanuló vagyok, az átlagom eddig mindig 4-es felett volt,és ez az év elég nehéz volt mert 7ikes vagyok és most jött be a kémia fizika stb.. sokat tanulok, de jól fog az agyam, így másra is szokott időm lenni. :)

én ezt a kérdést azoknak szántam(abszolút jóindulatbol, nem szeretnék/szeretek veszekedni), akik tudnának tippet adni nekem, pl a húsvétost. és köszi mégegyszer akik hasznosan válaszoltak! :)

2010. márc. 13. 17:32
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudhatja itt senki, hogy a szüleid milyen anyagi körülmények között élnek, de ha azt mondták, hogy elég arra, amire kell, telefonálni meg smst írni (amiben igazuk is van), akkor valószínűleg őket se veti fel annyira a pénz, hogy nem tudnák mire költeni.


Te még ebből nyilván semmit nem érzékelsz, de sose volt olyan nagy a jólét ebben az országban, viszont mostanában kifejezetten katasztrofális, ami van. Még ha van is munkájuk az embereknek, azt is elveszíthetik máról holnapra, vagy éppen a devizahiteleikkel küszködnek, hogy ne veszítsék el a lakásukat. Ilyen körülmények mellett még akkor is meg kell fontolni, hogy költsünk valamire ami alapvetően nem kell, hogyha éppen volna rá pénz. Mert lehet, hogy holnap meg nem lesz még kajára se. Húsvétkor se.

2010. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Tudom, értem hogy mit irtál.

Van rá pénz.

Nem úszunk a hitelekben.

2010. márc. 13. 17:46
 34/41 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon tévedsz. 12 évesen te nem tudhatod,hogy mire van pénz,nyilván nem kötnek mindent részletesen az orrodra. Ne okoskodj.
2010. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
93%
istenem, hogy mennyire bunkók vagytok.
2010. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
51%

Nem bunkók csak reálisak.

Szegény kislány egy cseppet elvan tévedve!!!

Nem csak ő a hibás,hisz a szülei "nevelik"!

2010. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
22%
én 13 voltam első telomnál...pf
2010. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

először is ott megvédeném a kérdezőt,hogy manapság ennyi idősen egyáltalán nem meglepő a mobiltelefon. sokszor valóban jól jön.

Viszont kedves kérdező, én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mire akarod elkölteni a pénzt?

Mert ha valóban a telora van szükséged,akkor szerintem arra is költenéd,abba meg nem szólhatnak bele.

2010. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem gusztustalan ahogy itt egyes válaszolók írnak.

Jó, sokan vannak, akik szegények, és még kajára sincs pénzük. De attól még nem kell ilyen stílusban leugatni valakit.

Azt meg azért csak látja valaki 12 évesen, hogy van-e pénz kajára, vagy van-e hitelük.


Szerintem nem az a szégyen ha valaki szegény, hanem ha egy tök normálisan kérdező szerencsétlen kislányt ilyen stílusban leszólogat.

Gratulálok, őszintén!

Biztos szép életetek lehet! Bár én semmi pénzért nem lennék a helyetekben, akár sok pénzetek van, akár nem.

2010. márc. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Ne mondd már, hogy nem bírod ki a szülinapodig. Én 1 évet vártam új mp3 lejátszóra, mert a régi elromlott. =) Egyébként meg ha tényleg nem bírod kivárni, akkor mondd azt, hogy arra már nem lesz akciós, és 30ezerbe fog kerülni, vagy elfogy (amikor telefont akartam venni, akkor nem kaptam olyat, amilyet szerettem volna, mert minden boltban elfogyott =( )

Aztán, ha megveszik, mert akciós, akkor szépen elcseszed a régi mobilod, vagy elkéred előlegbe (mondd, hogy minek álljon a dobozban), és megígéred, hogy jó leszel, akkor biztosan odaadják.

2010. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!