Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom rávenni Anyuékat?

Hogy tudom rávenni Anyuékat?

Figyelt kérdés
Nos az a problémám, hogy van egy telefonom ami eléggé rossz, mert lassu, és szeretnék egy új mobilt, kinéztem magamnak egy LG-t és mondtam anyuéknak h tök jo, meg nem is annyira drága (szerintem), de ők azt mondják hogy amig lehet vele telefonálni meg sms-t írni, addig tökéletes az én nokiám, ami nagyon tropára haszáltam 2 év alatt..Szóval hogy tudám rábeszélni őket?(A szülinapom májusban van, de nekem az már messze van..) 12/L
2010. márc. 13. 16:08
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj! 14 éves lány vagyok.

Bizonyos szinten megértelek, hogy újat akarsz, bár érdekes, hogy ezek szerint 10 évesen kaptál mobilt. De nem biztos, hogy baj, lehet, hogy tényleg kellett, nem tudhatjuk. Most nem is ez a lényeg. :)

Lehet, hogy a szüleidnek nincs most arra pénzük, hogy kifizessenek ennyi pénzt. Talán később megkaphatod. Nem is beszélve arról, hogy ha annyira szeretnéd, májusig simán kibírhatod. Ja és ne felejtsd el, hogy nem sokára itt a Húsvét.

Tehát mondd meg a szüleidnek, hogy Húsvétra és szülinapodra egyben kéred, így talán könnyebben megveszik Neked és már Húsvétkor megkaphatod.

De ha tényleg meg tudnád venni, akkor miért nem? Szerintem inkább ilyenekre költsd a zsebpénzed, mint hülyeségekre. Bár tudom, ebben a korban ez nehéz...:D

Viszont fizesd majd a teló egy részét legalább. Könnyebben megkapod és megtanulsz egy kicsit bánni a pénzzel! ;)


Remélem segítettem! (:

2010. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha 18 éves leszel,akkor 75 ezres telefont fogsz kérni,de jo,hogy valakiknek ennyi zsebpénze is van!Oruljél neki,mert sok ennyi idos gyereknek tejre,kenyérre sem jut,OK.nem a te hibad!
2010. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok (14/L)


Még annyit, hogy gondolom ez egy elég jó telefon. Tehát vigyázz rá jobban, ne legyen tropa 2 év után. Hidd el, ha jobban vigyázol a holmijaidra, könnyebben kapsz új dolgokat is...;)

2010. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

16:57-es vagyok.

Azt írtam, hogy utolsó, de közbe jött egy válasz.

Szóval 16:57-es és 16:54-es voltam. :D

2010. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%

20-25-ért érintőképernyős LG van.

2 hét betöröd a kijelzőt hova futsz?

2010. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
81%
20-25 egy telefonért nagyon drága. Ha meg nem akarsz felvágni vele, és elég sms-t írni és telefonálni vele -y ezt egy 3-5 ezres telefon is tudja . . . Az meg, hogy segítesz a takarításban, nem mérvadó, ők ugyanis 12 éve etetnek, ruháznak, és iskoláztatnak . . . Ja, és zsebpénzt is kapsz (a mai fiatalok jó nagy része SEMMI zsebpénzt nem kap) . . .
2010. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Köszi nektek... Ez a Húsvét+Szülinap nem is olyan rossz ötlet..
2010. márc. 13. 17:00
 28/41 anonim ***** válasza:
41%
Te kiscsaj,gyerek vagy még,lehetnél szerényebb. Igy viszont nagyon irritáló vagy. Egy gyereknek én semmilyen telefont nem vennék,és nem is fogok,ha a barátnőkkel akarsz csevegni,akkor szigorúan suli és leckeírás után este 7-ig,nyáron 8-ig a téren. Még mit nem,érintőképernyős,persze. Az kell neked a játszótérre. Szüleid nem tudtak megnevelni? Komolyan érdekelne.
2010. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha életmentő új telefon kell mert a régi valóban nem működik, akkor te is tudsz magadnak telefont venni. 20-25 ezer szerintem igenis sok egy olyan telefonért, amit nem te akarsz megvenni. Szerintem ez gyerekként sem fair. ha kell valami speckó vedd meg saját pénzből, majd gyűjtesz másra. Ha pedig a süleidtől akarsz telót, fogadd el azt, amit a szüleid hajlandóak megvenni és nem ilyen drága. Szüleid is tudnák másra költeni azt a 20-25 ezret.
2010. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
82%
irigylem a problémáidat :)
2010. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!