Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok neki?

Mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm panaszkodik, hogy milyen bunkó a sógora, mert nőnapra csak neki vitt virágot, a gyereknek nem.(2 éves a kislány)meg hogy a sógora fia elment hozájuk, (akivel nem is igen tartják a kapcsolatot)Hogy egy szivességet kérjen.Ő azt hitte azért, hogy köszöntse őket nőnapon.De nem, eszébe se jutott...Megkapta amit kért, és elment...

No...panaszkodik itt nekem rájuk, közben meg az ő férje se köszöntött fel engem, meg a lányomat.A fiam írt neki egy sms-t,hogy boldog nőnapt nektek(neki meg ugye a kislánynak)vissza írt neki, hogy köszi milyen jól esik neki, hogy gondolt rá(juk)meg bla bla...

Én túl is lépnék rajta, nem érdekel, ha nem köszönt, hát nem.Csak akkor ne nekem panaszkodna...


2010. márc. 12. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, hogy csak ennyi bajod van! Ezt mondanám neki.
2010. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

A 2 éves kislány az kislány és nem NŐ.

Mit mondanék? Látom, ha nincs problémád akkor csinálsz magadnak :)

2010. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon nem szeretem az ilyen bolhából elefántot csináló embereket!

Ez tényleg azt jelenti, hogy a világon nincsen semmi problémája, de panaszkodni meg szeret, ezért minden marhaságból problémát gyárt!


Mondd neki nyugodtan, hogy "Ezt pont te mondod pont nekem, amikor a te férjed sem köszöntött minket nőnapon? Hát, köszönöm...!"

És akkor vágd be a sértődöttet!

2010. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se értem, miért nem kérdeztél rá, hogy "de hát a te férjednek se jutottam eszébe én se, akkor én is sértődjek meg?"
2010. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még nem találkoztunk azóta,csak telefonon beszéltünk.Hétvégén megyek hozzájuk.

Én nem csinálok belőle ügyet,csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

2010. márc. 12. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek akik azt észreveszik,hogy milyen hiányosságaik vannak másoknak és mindenkit"megszólnak"mindenért.Csatlakozom az előttem szólókhoz,tedd szóvá nyugodtan te is,hogy vegye észre magát!Tudod az ilyen emberek nem nagyon szoknak az orruknál tovább látni!És mível írtad,hogy a barátnőd szerintem megérti...ha esetleg érzékenyebb akkor kicsit mellre szívja és úgyanúgy fog esni ez neki mint ahogyan neked esett az,hogy a párja titeket nem köszöntött fel!
2010. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit.Ilyen apróságon soha nem problémáznék.Vannak ettől bagyobb gondjaim is.
2010. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát,a helyzet az,hogy a mai világban a legtöbb ember elfelejti a nőnapot,a névnapokat stb.

Az én névnapom karácsonykor van(Éva),az esetek 99 %-ban totál elfelejtik,mert akkor mással van mindenki elfoglalva'

Én nőnapra köszöntést és virágot csak egyetlen embertől kaptam rendszeresen:az édesapámtól!Sajnos tavaly nyáron örökre elment közülünk!!A páromnak csak annyit mondtam idén:azért legalább mondhattad volna,hogy boldog nőnapot!

Ő meg totál zavarba jött,és mondta,az a kellemetlen,hogy aznap van az anyukája szülinapja,és egyszerűen arra koncentrált,nehogy elfelejtse!És tudom,hogy igazat is mond,mert olyan kis feledékeny néha,hogy mindig én küldözgetem a képeslapokat mindenkinek,aztán jól odahamisítom a nevét,mintha ő írta volna alá!Én nem akadok fenn ezeken,mert tudom,hogy nagyon szeret!Az emberek figyelmetlensége meg nem az én hibám,nehogy már én idegeskedjek amiatt,hogy mások felejtenek el mindent!

2010. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!