Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz most? Részletek lent.

Mi lesz most? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a suliban elvette a tanár az ellenőrzőmet mert nem akartam visszatolni a széket és aztán visszaerőszakolt a terembe úgy h úgy húzta a kapucnimat h majdnem megfulladtam. Visszamentem és a lábammal betoltam. Amm és aztán meg elkérte az ellenőrzőmet. Megkérdeztem miért. Azt mondta:

"Mert rugdosod a széket.."

vagy vmiilyesmit mondott... már nemtom pontosan....

én megijdetem h szaktanárit ad és azt mondtam h öngyilkos leszek(mostanában sokat gondolok rá meg vágom néha az eremet + pszichológushoz járiok ma 4x megyek állítólag pszichiátriára kell feküdnöm is) erre azt mondta h mostmár felhívja a gyámügyet! sztetek mi lesz?? és h mondja el anyáéknak ezt a mai témát?


2010. márc. 11. 13:46
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
87%

Pitiáner ügy az hogy öngyilkossággal febyegetőzik


vagdossa magát

pszichiáterhez jár


és ne vegyék komolyan?!

2010. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan így gondolkodnak a tanárok, ezért ilyen szar az oktatás az iskolákban.. Nem is értem, hogy mit csodálkozol.. Aki tanári pályára megy, azoknak a 90%-át nem is érdekli a munkája, csak szeretne valami olyan munkából megélni, amivel nem koszolja össze magát...
2010. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
14.14 vagyok.Ha elvégezted a tanár szakot, akkor tudnod kellene a kötelességeid. Nyilvánvalóan a tanárai tudják hogy kezelés alatt álló gyerekről van szó, így még komolyabban kell venni... Én is pedagógus vagyok , a gyámügynél is voltam gyakorlaton. A szülei megértőek lehetnek, de heteken át fogják őket behívni és a fejükhöz vágni (burkoltan) hogy mért nem figyelnek a gyerekre... Nem a szaktanárit nem meri elmondani hanem ezt...
2010. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
82%

A kérdezőnek fogalma se volt még arrólse mit csinál/csinálhat a gyámügy vagyis nem attól parázott

A tanár nem niztos hogy tudja hogy a ygerek pszichiáterhez jár

2010. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az ilyen meggondolatlanságokat viszonylag egyszerűen lehet tisztázni, kommunikáció kérdése az egész... Egyébként már magából a szituációból kiderül, hogy azzal volt a baj, hiszen az a tanár amelyik ilyesmiért ad szaktanárit az nyilván nem normális, tehát valószínűleg nem is ezzel volt a baja (mármint h a széket a lábával tette be..)

A kérdező részéről is a beszéddel volt a gond, hiszen az sem teljesen normális, hogy valaki egy ilyen ügy miatt ehhez hasonló fenyegetéseket tegyen.. Erre értettem, hogy pitiáner az ügy, nem arra, hogy vagdossa magát valaki.. Úgy tűnik nem sikerült elsajátítani egyik fél részéről sem a kommunikáció alapjait..

2010. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy a szék csak az egész nap csúcspontja volt.

Mivel a tanár verzióját nem hallottam a kérdező viszon túlságosan parázik úgy gondolom lehett ott valami más is

2010. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Figyu csak! Ugye, nem ez volt az első eset?

Am. azt a r. széket miért nem lehetett betolni?


De most már mindegy, csak az elkövetkezőkre vonatkozóan mondom.

A szüleidnek legjobb, ha elmondod, ahogy volt, ne szépítsed a javadra, a tanár ellenében, mert magad alatt vágod a fát.

Aztán pedig, amit kérnek máskor,ha nem ütközik jó erkölcsbe, nem törvényellenes, és nem okoz fájdalmat senkinek, nyugodtan megteheted.

2010. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
79%
Miben fogadjunk hogy csak a szüleidet fogja felhívni?De lehet hogy már fel is hívta őket!Otthon vannak a szüleid??
2010. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
61%

14:29!

Te mennyiféle kötelességről tanultál a főiskolán? Mert nálunk ez úgy nézett ki, hogy tantárgyanként (csak pedagógiai szaktantárgy természetesen) volt kb. 2 és 40 között ezeknek az elsajátítandó kötelességeknek a száma.. A nagyobb részét még azok sem tartották be akik ezeket egy-egy tantárgy keretein belül részletezték..

2010. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb az öngyilkossággal fenyegetőzni,mint sem a probléma elé állni,és megoldani!Szerintem a pszichológus nem fog sokat segíteni rajtad,szerintem senki sem attól lesz jól,hogy beszél egy pszichológussal,hanem attól lesz mindenki jobban,hogy elmondhat mindent valakinek,korlátlanul,következmények nélkül..:D
2010. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!