Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz most? Részletek lent.

Mi lesz most? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a suliban elvette a tanár az ellenőrzőmet mert nem akartam visszatolni a széket és aztán visszaerőszakolt a terembe úgy h úgy húzta a kapucnimat h majdnem megfulladtam. Visszamentem és a lábammal betoltam. Amm és aztán meg elkérte az ellenőrzőmet. Megkérdeztem miért. Azt mondta:

"Mert rugdosod a széket.."

vagy vmiilyesmit mondott... már nemtom pontosan....

én megijdetem h szaktanárit ad és azt mondtam h öngyilkos leszek(mostanában sokat gondolok rá meg vágom néha az eremet + pszichológushoz járiok ma 4x megyek állítólag pszichiátriára kell feküdnöm is) erre azt mondta h mostmár felhívja a gyámügyet! sztetek mi lesz?? és h mondja el anyáéknak ezt a mai témát?


2010. márc. 11. 13:46
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
14.12 Te elolvastad amúgy a kérdést?:D
2010. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
56%

14:12 vagyok.

Azért mert megrángatott a tanár, szépen menj le az igazgatóiba és kérdezd meg a FŐNÖKÉT, hogy ez a normális az iskolában, hogy az embertársainkat ilyen módon kezeljük? Mert, ha igen akkor ezentúl Te is hasonlóképpen fogsz viselkedni a tanári kar tagjaival.. Esetleg kérdezd meg, hogy ez a viselkedés a tanár részéről szimplán csak didaktikai fogás? Mert én tanár szakon végeztem, és erről mi nem tanultunk...

2010. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
61%

14:14!

Igen, olvastam, csak hát elég könnyen lehet orvosolni a kérdésben megfogalmazott problémákat, ezeket szépen le is írtam a válaszomban. amit te olvastál egyébként? :D

2010. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
61%
Elhangzott az "öngyilkos leszek.." na és?
2010. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
72%
elég "szaralak" lehetsz, kérdező!
2010. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdésre válaszolsz.

A srác attól fél hogy az anyja mit fog szólni az intőhöz és mit fog szólni akkor ha gyámhatóság behivatja

2010. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

na és?

A tanárnak kötelessége ezt jelenteni a kérdező meg fosik hogy most mi lesz

2010. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

14:12, elég zomorú, hogy tanár létedre arra bíztatsz egy hisztis kamaszt, hogy menjen az igazgatóiba árulkodni, és továbbra is rugdossa a széket nyugodtan, viselkedjen tiszteletlenül, fenyegetőzzön öngyilkossággal...én nem vagyok tanár, csak közgazdász, de ezek után nem csodálkozom, hogy ott tart az oktatás, ahol, meg olyanok a diákok, amilyenek...mit várjunk tőlük, ha a KÉPZETT tanárok így gondolkoznak?

28/N

2010. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan erre írtam, hogy a szülei (ha értelmesek) akkor nem fognak vele foglalkozni, mivel pitiáner az ügy.. Te viszont nem olvastad el tüzetesen amit én írtam...
2010. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

nyugi

14:12-es se tanár.

2010. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!