Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz most? Részletek lent.

Mi lesz most? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a suliban elvette a tanár az ellenőrzőmet mert nem akartam visszatolni a széket és aztán visszaerőszakolt a terembe úgy h úgy húzta a kapucnimat h majdnem megfulladtam. Visszamentem és a lábammal betoltam. Amm és aztán meg elkérte az ellenőrzőmet. Megkérdeztem miért. Azt mondta:

"Mert rugdosod a széket.."

vagy vmiilyesmit mondott... már nemtom pontosan....

én megijdetem h szaktanárit ad és azt mondtam h öngyilkos leszek(mostanában sokat gondolok rá meg vágom néha az eremet + pszichológushoz járiok ma 4x megyek állítólag pszichiátriára kell feküdnöm is) erre azt mondta h mostmár felhívja a gyámügyet! sztetek mi lesz?? és h mondja el anyáéknak ezt a mai témát?


2010. márc. 11. 13:46
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
bocsi az utolsó mondtatban elírtam: ÉN h mondjam el nekik a témát?
2010. márc. 11. 13:48
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén reagáltál, de ha így történt a tanár is!
2010. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Kötelessége jelezni az öngyilkossági szándékot.

Úgy fogja elmondani ahogy most Te leírtad, ahogy történt

Különben tényleg nem ártana ha pszichológushoz járnál

2010. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Buta dolgot tettél, bár a tanár sem volt korrekt. Miért toltad be a lábaddal? Lázadás következménye ez.
2010. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
mert a kezemben volt a táskám. de már járok pszichológushoz. és köszi a gyors válaszokat.
2010. márc. 11. 13:52
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
szerintem az "öngyilkos leszek" duma a legnagyobb gáz
2010. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
akkor ha nem gondolja komolyan az ember..de ha a helyzetembe lennél meg értenél......
2010. márc. 11. 13:55
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
ha öngyilkossági szndékról tudomást szerez, hivatalból KÖTELESSÉGE azt a gyámügynek jelenteni. és nincs mérlgelési lehetősége, hogy komolyan vehető-e, vagy nem. mert nem vállalhatja a felelősséget, ha mégis történik valami...remélem a pszichológus segít Rajtad...
2010. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
a gyámügynek? miért..?
2010. márc. 11. 13:57
 10/44 A kérdező kommentje:
az nem az árva gyerekekkel foglalkozik h örökbe agyja meg ilyesmi...? elfognak venni a szüleimtől...? én azt nem akarom...
2010. márc. 11. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!