Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igen tudom, november lesz, de...

Igen tudom, november lesz, de karácsonyi ajándék ötlet? (lejebb részletek)

Figyelt kérdés

Édesanyámnak: Egy könyvet gondoltam antikvárból használtan de olcsóbban megszerzem (3500 helyett 2700 ért)

Édesapám: Neki nem tudom mit vegyek. Ötlet? 53 éves svéd. Egész nap dolgozik sokat utazik.

Bátyámnak: Most lett lakása, vmi dísz vagy nem tudom ide is vmi ötlet?

Nagypapám: 72 éves egész nap a ház körül szorgoskodik. Ide is kéne valamien ötlet?

Havi 10-15 ezret kapok készpénzbe. Ebből 5-öt tudok kb félre tenni. Az decemberig 15 szóval abból kéne kihozni valamit úgy h a bnöimnek is maradjon vmennyi. Szóv. 10ből 5 embernek (a nagyimat nem irtam le). az 2 ezer fejenként. Anyumnak apumnak és talán bátyámnak veszek vmi nagyobbat. Nagypapimnak valami egyszerű és Nagyimnak is elég. Lehet h festek nekik vmit mien?


2010. okt. 24. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Anyudnak: szerintem ez pont jó ötlet amit leírtál, de ha gondolod vegyél mellé valami olcsó kis csecse becsét pl. fülbevaló,nyaklánc,karkötő(természetesen olyan színüt amilyet ő szeret)

Apudnak: szerintem nem kell neki olyan extra dolog, az én apum 49 és én vettem neki ilyen gömböt amibe ilyen hó esik meg egy sör nyitót :D

Nagypapidnak: hát ha sokat szorgoskodik akkor érdemes neki valami hasznos dolgot venni pl. seprű, lapát vagy ha van állata pl. kutya akkor kutyatáp vagy valami játék amugy a festés vagy rajzolás sem rossz ötlet :)

Nagymamidnak: valami kis virágot vagy valami ilyesmit.

2010. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az oké hogy nem dúskálsz a pénzben, de írni megtanulhatnál te agyonművelt. Ahogy leírtad nem biztos hogy fel fogja mindenki elsőre úgy hogy ne kelljen 2-3x átolvasnia
2010. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok

a bátyádat kihagytam

szerintem neki vegyél a kedvenc eggyütteséröl vagy színészéröl valami kis dolgot pl. póló,könyv stb.

2010. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
apudnak naptár?
2010. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ötleteket. Hm a naptár jó ötlet apumnak! A többi is jó :D

13:35 Itt nem az íróval hanem az olvasóval van a gond ez esetbe :D

2010. okt. 24. 18:17
 6/8 A kérdező kommentje:
elnézést félre írtam. 15:35-ös:D
2010. okt. 24. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

15:35ös vagyok...

Elolvastad te egyáltalán a fogalmazásod? POCSÉK!

2010. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

De te miért figyeled, hogy hogyan ír?


Ez nem nyelvtan verseny...

2010. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!