Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a feleségek, akik megcsal...

Azok a feleségek, akik megcsalják a férjüket, a férjükkel is szexelnek mellette?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne? Szerintem van ilyen is, olyan is. Van, aki a látszat fenntartása kedvéért azért a férjjel is ágyba bújik.


Engem a volt férjem csalt meg, és rendben volt közben a szexuális életünk.

2015. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes,az ember azt gondolná,hogy rendes szexuális élet mellett se nő,se férfi nem megy félre.
2015. aug. 8. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nemcsak a szexen mehet félre a dolog. Hiába jó a szex, ha valami más hiányzik.
2015. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Sok olyan feleség is van, akinek már semmi szexuális élete nincs a férjével, a férj miatt... Nem csak mindig a feleség a "hibás" hogy fáradt, fáj a feje, stb... A féj is ugyan ilyen hibás lehet, és akkor a feleség máshol keresi a szexet. Ebben az esetben szerintem otthon már nincs szex, hiszen előtte sem volt, azért ment félre a nő.
2015. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 1. szerintem teljesen jól gondolja.
2015. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miutan mar volt szeretom, nem ment a ferjemmel a szex. Es elotte se :-). Viszont a szeretom rendesen dongette otthon az asszonykat is.
2015. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen szexelünk. Már ha igényli...
2016. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!