Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek és feleségek! Ti hogy...

Férjek és feleségek! Ti hogy tartjátok fenn a másik érdeklődését? Hogy nem múlik el a szerelem?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akik régóta együtt vannak (min.5 éve).

Írjátok meg a korotokat és hogy mióta vagytok együtt.


Kamu válaszolók, 15 éves unatkozók kíméljenek!


2015. júl. 7. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia. 4,5éve vagyunk együtt, 25 és 26 évesek vagyunk.

Együtt élünk közösen csinálunk mindent. A kommunikáción , tiszteleten, és megértésen alapul a kapcsolatunk. Közös programokat szervezünk gyakran, hogy legyenek emlékeink, külső impaktjaink.

Heves vitáinkat hamar lezárjuk, sosem fekszunk le duzzogva, mindketten azon vagyunk, hogy kompromisszumot kössünk.

2015. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Időnként új programokat csinálunk, új közös hobbikat találunk ki. Pl. volt, hogy beíratkoztunk tánctanfolyamra, vagy elkezdtünk gyűjteni valamit, vagy versenyeztünk ki tud jobb naplemente fotót készíteni, elmentünk sátorozni 50 évesen, ilyesmivel dobjuk fel az éeltünket, közben próbáljuk elérni, hogy a másiknak legyen miért felnézni még ránk, megcsillogtatjuk új területeken is a "tehetségünket". Nem könnyű, de nem szabad besüllyedni a posványba, fent kell maradni.
2015. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hagyom el magam, sokszor kedveskedek neki, programokra megyünk :)
2015. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi a férjemmel 5 éve vagyunk házasok és lassan 9 éve vagyunk együtt. Szeretjük nagyon egymást, nem is tudnánk külön elképzelni az életünket, de őszinte leszek, a lángoló szerelem már elmúlt. Közös programokat csak hétvégén tudunk csinálni, de azok sem kettesben telnek, mert van egy 3 éves fiunk is. Persze megyünk időnként ketten is moziba, vacsizni vagy egy- egy buliba barátokkal, de közel sem annyit, mint egy gyermektelen pár. Nem egyszerű egy kapcsolatot működtetni, én úgy érzem azért nekünk sikerül, de nehéz.
2015. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Én 33 éves vagyok, a férjem 30 éves.
2015. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi 9 éve vagyunk együtt és 2 éve házasok. Én 24, férjem 28. Minden döntést közösen hozunk meg, nézeteltéréseknél közös erővel oldjuk meg a dolgainkat és kompromisszumképesek vagyunk. Nem válunk el/alszunk el haraggal, naponta többször mondjuk mennyire szeretjük egymást, ez ad erőt a mindennapokban is. Figyelünk, hogy ne tévére aludjunk el, hanem beszélgessünk még keveset alvás előtt. Az ölelés meg a puszi pedig egyik nap sem maradhat el, különben szóvá tesszük. Sokat sétálunk, és nézünk filmet összebújva, amikor a pici alszik. Közösen főzünk, viszont vannak egyéni programjaink is. :)
2015. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok házasodáspárti, de tizenpár éve vagyunk együtt (ilyen melegben utánaszámolni, hm... 15?), kb. 8 éve együtt is élünk, immár közös házban, ráadásul durván átépítettük, miközben benne laktunk, volt minek összekovácsolnia minket és kikészíteni az idegeinket :D Megéltünk már ezt-azt.


Nem tudom, én sosem tettem a kapcsolatért, legalábbis nem direkt. Egyszerűen érdekeljük egymást. Az ízlésünk hasonló is valamelyest, a természetünk nem, az rossz lenne, én sokkal hevesebb vagyok, de azért ő is tud, ez így jó.

Valahogy nem kopik meg a dolog. Ő olyan kis helyes és aranyos, megunhatatlan. Tudunk beszélgetni, együtt csinálni mindenfélét (túrázás, motorozás, játék és sok egyéb).. Valahogy nem tud eljönni az unalom, szerintem arra semmi esély nincs a jövőben sem, pedig még 8-10 évtizedet tervezek az élettől (rekordot kell döntenem hozzá, de az nem gond), mindet vele :).

A nyomor és egyéb nehézségek csökkentik az ember hangulatát, de olyankor sem tudom nem szeretni azért, ami. A legsötétebb időszakban sem bántjuk egymást. A ház és önmagam néha idegesítő, olyankor főleg nem vagyok kedves, de sosem vagyunk haragban, valahogy nem megy. Amúgy is csak apróságokkal tud zavarni, ami zavar, az önmagam és néha az élet. Ő a társam, nem az ellenségem vagy életem kerékkötője s ezt sosem felejtem el.


Én 38N, ő 36F.

2015. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaz, mi csak 4 és fél éve vagyunk együtt, de remélem, nem baj, ha írok. 2 hónapon belül házasodunk. Gyerek még nincs, egy jó darabig nem is lesz.

Én nem tudom elképzelni, hogy megunjam őt. Ő nem csak a szerelmem, hanem a társam és a legjobb barátom is. A nagy lángoló szerelem 1-2 év után elmúlt, de ha ránézek, ugyanúgy azt gondolom, hogy milyen jóképű pasim van, és milyen szerencsés vagyok:) Minket amúgy furcsa módon a szegénység kovácsolt össze. Rengeteget kellett dolgoznia, így is keveset keresett, én sem kerestem sokat, és most, hogy ez az időszak elmúlt, és ezt átvészeltük, úgy érzem, sokkal erősebb a kapcsolatunk. Kitartottunk egymás mellett rosszban is, megosztottuk a másikkal azt a keveset, ami volt. Emellett próbálunk sok közös programot szervezni: kirándulás, biciklizés, városnézés, iszogatás. Az elveink, az életről alkotott képünk hasonló, szerencsére egy irányba változtunk. Én 24, ő 29.

2015. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!