Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtanád, ha párod...

Megbocsájtanád, ha párod megcsalna?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én el hagynám.nekem ugy már nem kéne,hogy utána mindig azon rágódjak,hogy mit csesztem el,mért tette ezt velem stb...én nem tudnék bizni benne.

(Zsoka)

2010. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Igen megbocsátanám ,biztos nagyon fájna de nagyon szeretem és senki se hibátlan.27N
2010. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
20.30 as vagyok amúgy azért van mostanában annyi válás mert igen hamar feladjuk és nem teszünk meg mindent hogy tényleg működjön az a házasság vagy párkapcsolat.Amikor a párunk megcsal inkább elvágunk minden szálat ahelyett hogy próbáljuk megmenteni a kapcsolatot.Sok kapcsolat újraéled mert mindkét fél meg tudják beszélni a dolgot.
2010. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

attól függ. ha jó pasi, és tapadnak rá a lányok, megérteném h nem tud ellenállni a kísértésnek, és vannak kalandjai, hódításai... ha tudom, hogy közben a szíve az enyém, és velem akar komoly kapcsolatot, nem mással, akkor nem bánnám.

ha nem olyan jó pasi,és azért ismerkedik / kavar másokkal,mert valami nincs rendben a kapcsolatunkkal, és nem is szeret teljes szívéből engem, akkor viszont nem biztos h megbocsátanám.

2010. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ok, hogy sok a válás, de szerintem a válási statisztikát nem azzal kéne javítani, hogy elnézzük a másiknak, ha félrek*fél. Sokkal több házasság megy tönkre pl. az ital miatt. Én próbálom javítani a statisztikát, próbálunk szépen élni a férjemmel, de vannak olyan hibák, amik szerintem (szubjektív) nem megbocsáthatók egy házasságban.
2010. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy meg kellene bocsájtani csak hogy megmentsük a házasságot, de ha az illetö annyira nem méltat hogy ne csaljon meg, ennyi önfegyelme nincs. Akkor megbocsájtani mért kellene. Ö ugyan annyit megtehet a házasságért hogy nem csal meg, mint én hogy megbocsátok. Én biztos szigoritanám a törvényeket, és aki "elbaszta" szószerint, azz bukjon mindent. Közös vagyon stb. Nem hiszem hohgy a megcsalás megoldott valaha is egy problémát.
2010. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
NEM megbocsájtandó bűn. Amint megtudnám, cuccát hajítanám ki egyből, aztán mehetne amerre lát. Ez a minimum.
2010. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Körülményektől függ.
2010. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!