Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalna a férjem? Képes...

Megcsalna a férjem? Képes lenne ilyen aljas dologra?

Figyelt kérdés

Találtam a kocsiban, a kesztyűtartóban egy parfümöt, és a férjem táskájában egy díszes ajándékcsomit, benne egy nagy plüssös kék doboz, valószínű karkötőjé, óráé lehetett és egy kártya: Ne kérdezz semmit csak szeress! felirattal. Ledöbbentem.

Megcsalna? Mit tegyek? Mondani nem mondtam, most csak döbbenek. Régen hírbe hozták egy nővel, lehet tényleg igaz és még mindig tartana?? Engem meg hülyít és azt mondja imád, sír értem?


2010. máj. 10. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Más jelei is vannak? Miért nem kérdezed meg mi az a csomag? Akkor te sem őrlődnél rajta. A dobozban már nem volt semmi? Kimaradozik? Dugdossa a telefont?
2010. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sajnos minden lehetséges.

Itt egy példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Aha,valószínű hogy megcsal.
2010. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot,minél hamarabb!
2010. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Képes LEHET!Sajnos ez van,nem lehet tudni mi van vele, és ebből amit leírsz nem mondom hogy tuti megcsal, de megteheti!Pláne, hogy nem mindenki tartja ezt olyan aljas dolognak!
2010. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
68%

Én sem néztem ki az enyémből, hogy megtette volna.

Hazudik persze, mert valószínű, hogy túl gyáva ahhoz hogy bevallja neked az igazságot!Mind azt mondja hogy szeret.

És lehet, hogy tényleg szeret, csak másra is vágyik.

Sajnos rá kell jönni, hogy egyre több ilyen férfi van a világon!:(

2010. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy a haverja vette a szeretőjének, csak párod vigyáz rá, hogy a haver ne bukjon le. Remélem így van. Szorítok.
2010. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már régebben beszéltem vele és tagad mindent. Elhagytam, visszakönyörögte magát, hogy sose csalna meg, pedig akkor még gyanúsabb dolgai voltak, de hittem neki. Viszont ez?? Már nem hihető!
2010. máj. 10. 18:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így kezdődött. A fürdőszobában a kezembe került egy blokk garanciával együtt. 20 ezer ft-os ékszerről szólt. Először azt hittem a bátyám halmozza el ajándékokkal a barátnőjét, azért került ide, végül kiderült hogy egy nagy frászt. Három napig jót nevetgéltünk rajta, végül anyu kérdőre vonta apámat, nem tudja-e mi ez. Külföldön dolgozik, így sajna csak telefonon. Ő próbálta el poénkodni, és mondogatni, hogy "aa francba lebuktam", de anyu nem engedett. Egy hónapig nem álltak egymással szóba, amikor apám bevallotta, hogy 3 éve csalja. Az egész családot sokkolta, abszolút nem tűnt fel, minden nap írt, telefonált többször is, elmondása szerint sokszor még a nő mellől is, hogy ne gyanakodjunk. Ez egy lassan 30 éves házasság végét jelentette.

Én azt tudom tanácsolni neked a szüleim példáját látva, hogy ha olyan típus vagy, aki képes lenne bizonytalanságban élni, akkor dugd homokba a fejed és felejtsd el, ha nem, akkor azonnal vond kérdőre, hogy mi volt ez!

2010. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy megcsal. És elég régóta... Bocsi
2010. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!