Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyám szülőknél elek, de...

Gyám szülőknél elek, de kiváncsi lennék egy-két dologra. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
tehát 16 éve gyám szülőknél élek, de ugy halottam ma hogy elis költözhetek tőlek, tehát nem vagyok köteles náluk lakni...ez igaz? 16/L
2011. febr. 9. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz! Mivel ők a gyámjaid ők tartoznak felelősséggel irántad.Őket ugyanúgy kell tekinteni mintha a szüleid lennének.
2011. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Ők jogilag ugyanolyan jogokkal rendelkeznek, mintha a vér szerinti szüleid lennének, ezért önálló döntést csak a nagykorúságod után hozhatsz.

Egyébként megkérdezhetem, miért akarsz elköltözni tőlük? Nem szereted őket?

2011. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
én is úgy tudom mint az első, de mi a bajod?
2011. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát hogy mondjam...nem jövök ki jól velük....nevelő apámnak tegnap vesztettem el a bizalmát egy életre sajnos, és nem tudok a szemükbe nézni ezek után minden nap...
2011. febr. 9. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Ezek szerint te hibáztál..Bocsánatot kérni sosem késő..

De csak úgy nem léphetsz le mert csak gyámszülők..Ők neked olyanok mintha szüleid lennének.

2011. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen én hibáztam...próbáltam már bocsánatot kérni...nem ez volt az első olyan hogy "füllentettem" nekik ami persze mindig kiderült, és ezzel a tegnapi dologgal betelt nekik a pohár amit megis értek....olyan hülye vagyok :S
2011. febr. 9. 16:33
 7/7 anonim válasza:
Elköltözhetsz tőlük, ha megengedik!!!!!!! Szerintem beszélj velük, ha eljutottál odáig, hogy látod a hibád és tudsz javítani rajta.
2011. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!