Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészelnétek át, ha...

Hogyan vészelnétek át, ha megcsalna a férjetek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, hogyan viselkednétek?
2009. okt. 20. 12:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem mindegy, hogy buliban részegen kufircolna a titkárnővel, vagy éve(ke)n át szeretőt tartana, vagy nem csinálna semmit, de kiderülne, hogy egy ideje szerelmes valakibe... kinek mi a megcsalás...
2009. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyikre sincs mentség. Lapát lenne egyértelműen.
2009. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

az attól függ valóban, hogyan történt és mik a férj "tervei"

én nagyon-nagyon kiborultam, sírtam, de nem hisztériáztam, nem mocskolódtam a szeretővel sem, nem rendeztem nagyjelenetet, nem kezdtem el agresszívkodni.

Csupán összeomlott az életem...

2009. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Érzem, tudom, hogy megcsal a férjem, de nincs rá kézzel fogható bizonyítékom... csak a viselkedése utal erre, ő persze iszonyatosan tagad... hááát nekem is összeomlana az életem.

Utolsó válaszoló: Hogyan tudtál ilyen higgadt maradni, attól tartok, hogy én nem tudnám megállni, hogy ne essek neki. Annyira fájna, hogy húúú, elborulna az elmém.

2009. okt. 20. 13:03
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
sehogy, mindkét férjemet egyből lapátra tettem.
2009. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

úgy tudtam higgadt maradni, hogy tudtam, hogy ha nem jól reagálok, akkor elveszítem. magyarul borotvaélen táncoltam.

ha úgy érzed, és úgy is viselkedik, akkor meg is csal sajnos:( ha most tagad is, előbb-utóbb le fog bukni, lesz bizonyítékod, hidd el. vagy ő maga fogja elmondani, ha már nem bírja tovább...

(én a helyedben nagyon szépen megkérném, hogy ne játsszon velem, és mondja el, mert tartozik annyival, hogy ne nézzen hülyének--ezek a szavak talán hatnának)

sok-sok erőt kívánok a harchoz.

2009. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A férjem megrögzött hazudozó... nem is , inkább füllentőnek mondanám, sokszor van úgy, hogy nem az igazat mondja. Anno régen még fiatal koromban megcsaltam egy fiút (fél évig folyamatosan)... elhagyni nem tudtam, mert szerettem valamennyire, és sajnáltam is. Még utána sokáig együtt voltunk. Ismerem a "jeleket", én is ezt tettem azzal a régi sráccal, tudom, mik a "tünetek", és NEM BUKTAM LE SOHA? nem derült ki!!! Szóval lehet ezt úgy csainálni, hogy ne derüljön ki. Ráadásul új helyre költöztünk, nincsenek közös ismerőseink itt, és én otthon vagyok gyeden a gyerekkel. Hogy an tudnám kinyomozni? Ő tuti, hogy nem fogja elmondani, inkább belehal, minthogy kiderüljön... túlságosan félti a családot, tudja, hogy nagyon kiborulnék, és azonnal elköltöznék a gyerekkel.
2009. okt. 20. 13:21
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem fér bele az értékrendembe a megcsalás. Számomnra azt jelentené, hogy nem vagyok neki fontos, elég és valami másra vágyik. Akor legyen boldog mással! Ezt a megaláztatást nem viselném el. Elválnának utjaink.
2009. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Én is lapátra tettem a férjem. Sajnos igaz a mondás kutyából nem lesz szalonna. Ha egyszer megtette máskor is megfogja tenni.

Nekem igazából az tette be a kaput, hogy tagadta a dolgot végig. Az életemre is megesküdött. Akkor lett feltűnő a dolog mikor még párszor felhoztam a témát és már neki állt feljebb. Akkor tudtam, hogy van valakije. Kitettem a szűrét, ő még mindig esküdözött az életemre, de nem hagytam magam.

Aztán mikor eltelt pár hét kiderült, hogy már hónapok óta volt egy k*rvája.

Azt a megalázást még 1x nem akarom átélni, így tuti kidobnám.

2009. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
(SOHA!!!)
2009. okt. 20. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!