Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtanád, ha párod...

Megbocsájtanád, ha párod megcsalna?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2010. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy megbocsátanám, de a kapcsolatnak akkor is vége. A megcsalás nyilván azért történt, mert már nem engem szeret. Úgy pedig nincs értelme folytatni. Viszont örök haragban sem kell maradni, ilyen szinten meg tudnék bocsátani.
2010. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Csók még beleférne, de sex nem!Ám, ha most megtudnám, hogy csókolózott valakivel, akkor tuti szakítanék vele!Ha magától szól, akkor megfontolnám!


20L

2010. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem én nem bocsátanék meg!Attól aggódjak életem végéig,hogy mégegyszer megteszi!De a fájdalom ellenére,megbeszélném vele a dolgokat és semmiféleképpen nem haragban válnék el!DE a háromlépést megtartanám!
2010. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsátanám meg neki,nálam már egy csók is megcsalásnak számít!Viszont örök haragban nem lennék vele,meert elég sokminden történt közöttünk ami miatt tartanánk a kapcsolatot!Szerintem!Bár egy ideig nem beszélnék vele.

22/L

2010. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Haragban nem akarok senkivel sem lenni, megbocsátanám. de valószínű, hogy szexuális kapcsolat nem lenne többé közöttünk. Tehát végül is tönkremenne a kapcsolat!

26.L

2010. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Igen, egyszer. Másodiknál repülne.
2010. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, ha már megcsalnak, akkor nem sok értelme van tovább folytatni, lehet megszakadna a szívem, de akkor sem folytatnám.
2010. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ,hogy a kapcsolat elején,vagy közben, esetleg a látszódó vég előtt történt-e a dolog...teljesen más a ezek értékelése...egy kapcsolat eleje még nem túl szilárd,sokan válaogatnak,sokaknak besikerednek kisebb eltévelyedések...ha közben,akkor ott vmi nincs rendben,ha a végén,akk vagy már keresgél,vagy csak tudja,hogy gond van,és máshol keres menedéket...

Egyéni véleményem,hogy ha 2ember igazán szereti egymást,akkor idővel,és türelemmel megoldható probléma,bár a bizalom fejlesztése,és a közös programok sokat javítanak a történteken. De ha leírnád a szitut,akkor könnyebb lenne válaszolni,illetve hogy te a megcsaló,vagy a megcsalt vagy-e.

2010. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha szeretném,akk kapna még esélyt,bár az őszinteséget díjazom,szal ha magától mondja el,akk 1 fokkal jobb. Az,sztem,h csók,vagy egyéb...nos...lehet leszavaznak,de megcsalás-megcsalás. Ha fontos számomra az illető,akk adok neki lehetőséget bizonyítani.
2010. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!