Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtanád, ha párod...

Megbocsájtanád, ha párod megcsalna?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem!
2010. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%
Igen,bár valószínűleg nem 1-2hónap alatt nyerné vissza a bizalmam. Minden ember hibázik,és ha tényleg megbánta,bizonyítson.Persze csak ha tényleg fontos nekem.
2010. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%

Igen, megbocsátanám. Voltam már megcsalt, és voltam már én a csalárd.

Ha az értékrendemet nézzük, abba nem fér bele a megcsalás. De esetleges több évnyi boldogságot sem éri meg eldobni egy tévedés, vagy egy rossz döntés miatt.

Úgy gondolom, hogy minden esetben helyzetfüggő. Mindenkinek a maga életébe kell tudnia ezt valahova tenni. Ha erre nem képes valaki, akkor valóban ott van vége a kapcsolatnak.

Én még azt is megkockáztatom, hogy nem mindig ez a legrosszabb megoldás. Nálunk például a megcsalás tette a helyére a kapcsolatunkat.

Ezzel a tettel kerültünk mindketten tisztába azzal, hogy mit érzünk, kihez, hova tartozunk, rádöbbentünk dolgokra.

Persze ezzel nem azt mondom, hogy ezt így kéne, csak hogy van, amikor ez nem is olyan rossz, és van olyan is, amikor azonnal véget kell vetni.

2010. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit írtam rosszul, hogy le kellett pontozni?


"Haragban nem akarok senkivel sem lenni, megbocsátanám. de valószínű, hogy szexuális kapcsolat nem lenne többé közöttünk. Tehát végül is tönkremenne a kapcsolat!

26.L"

2010. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
Én is voltam már megcsalva,s nekünk is ez tette jobbá a kapcsolatunkat.Ugyan félév kimaradt emiatt,de most ismét 13hónapja együtt vagyunk,boldogan és jobban bízunk egymásban,mint eddig.:)
2010. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Semmiképp sem.
2010. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Én is volt megcsalt,és megcsaló is...szerintem ha szereted,akkor mindenképp adj neki esélyt,és időt,hogy bizonyítson..Nagyon rosszul esett a megcsalás,és részemről még így is lehetett volna folytatás,de még az exnek állt feljebb:S Mint megcsaló,nagyon megbántam a dolgot,de kaptam még egy esélyt...és a bizalom megszerzése nagyon nagyon nehezen,és hosszú idő után sikerült,de azóta is együtt vagyunk. Az igaz,hogy a megcsalt enm felejt egykönnyen,de tény,hogy a sok közös program sokat javíthat a kapcsolat minőségén. Békülj ki vele,hajrá!
2010. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az biztos, hogy szó szerinti és átvitt értelemben is szemmel tartanám...
2010. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
Ha nagyon szeretem a férfit, akkor lehet, hogy megpróbálnék túllépni rajta, de szerintem olyan törést szenvednék belülről, hogy soha többé nem tudnék benne megbízni és ezért menne tönkre a kapcsolat.
2010. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
egyszer csalt meg, visszacsaltam. ekkor még nem voltunk házasok. azóta sem tette meg, borzasztóan szenvedett annak idején, rájött, milyen érzés, és arra is, mit veszíthet :) meg meg is mondtam neki, ezt vegye úgy, hogy sárgalapos figyelmeztetés volt, még egy "botlás" és piros jön...
2010. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!