Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészelnétek át, ha...

Hogyan vészelnétek át, ha megcsalna a férjetek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, hogyan viselkednétek?
2009. okt. 20. 12:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, ha kiderülne az igazság, ha nem vágna át, és ha nem nézne hülyének. Egyébként szeretem, és tényleg volt már, hogy füllentett és kiderült az igazság, de megbocsájtottam. Csak annyit szeretnék, hogy legyen tisztán őszinte, de (felháborodva) tagad. Azt hoszem, hogy a megcsalás lenne nálam a vége a dolognak, és ezt ő nagyon jól tudja. Ő biztosan nem válna el.
2009. okt. 20. 13:49
 22/30 anonim ***** válasza:
90%

hát ha a megcsalás a vége a dolognak, nyilván azért tagad, mert így van neki felesége, családja is, meg szeretője is. hány pasi csinálja ezt...


én megmondanám, hogy beadom a válópert, ha nem magyarázza meg a kimaradást, a kiütéseket, és hogy miért nem szexel velem, azonkívül mostantól legyen otthon este hatra és segítsen a gyerekkel, mert nekem ezt jelentu egy férj. ha nem képes rá, keresek másikat. csak így egyszerűen.

2009. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyértelmű azokból amiket leírtál, hogy megcsal. Az a kérdés csupán, hogy akarod-e így folytatni? Tudom, hogy rossz egyedül, de szerintem még mindig jobb, mint így. Csak kínzod magad és hagyod, hogy megalázzon. Mellesleg pedig, ha pici baba van, az lenne a minimum, hogy minden szabad idejét Veletek tölti. Neked kell döntened, én viszont tuti kitenném. Hisz itt már nem is a megcsalás a "bűn", hanem ahogy viselkedik...
2009. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!


Elég sok dolgot csinálsz rosszul, vagyis pont te gerjeszted a különválásotokat!!!


- TILOS a másik után nyomozni, mobilban vagy zsebekben kutatgatni...

- TILOS állandóan gyanúsítgatni bizonyítékok nélkül (ezzel te kergeted bele a félredugásokba!)...

- ha egy férfi otthon állandóan arra megy haza, hogy a felesége veszekszik vele, akkor igyekszik minél később hazamenni és minél kevesebb időt otthon tölteni...

- a gyerekeket külön hálószobában kell elhelyezni, mert a házasélet legnagyobb "gyilkosa" a szobában alvó gyerek...


Egyáltalán nem biztos, hogy a férjed megcsal, én inkább arra tippelek, hogy nyugalomra és izgalmas szexre vágyik (amit jelenleg tőled nem tud megkapni)...

Erre utal a számítógépen lapuló sok szexvideó és ezért alszik másik szobában (szerintem ott nyugiban önkielégít)...


Az is lehet, hogy a szülésednél benn volt és ez annyira sokkolta, hogy ezért képtelen újra a házaséletre (fogalmad sincs, hány férfinál okoz ez ilyet!)...


Én valami egészen mást tanácsolnék neked :

- VÁLTS ÁT egy teljesen más életre : rendezd át a lakást, a gyereket tedd másik szobába...

- ezután ne nyomozz, ne kutass a mobiljában, zsebeiben, táskájában, számítógépén : BÍZZ MEG BENNE, lehetőleg látványosan!!! (Mondd el neki gyakran, hogy megbízol benne és szükségetek van rá, őrá nyugodtan lehet támaszkodni, stb. Ha mégis megcsaláson törte a fejét, ez tuti komoly lelkiismeretfurdalást fog okozni neki.)

- Ezután esténként várd különleges vacsorával (gyertyafényes teríték, vörösbor, Martini, stb.)...

- Szerezz be szexis fehérneműket, hálóruhákat...

- Szervezz "szabad hétvégét", amikor a gyereket a nagyszülőkhöz viszitek és CSAK TI KETTEN csináltok programot magatoknak, mint régen, a gyerek előtti időkben...

- Az otthonod és a lakásod legyen a Nyugalom Szigete!!!... Legyen jó hazajönnie, ahol megértés és figyelem várja... Ahol kellemes a légkör, kedves és vidám feleség várja...

- Együtt is nézhetnétek szex-videókat, ez minden pasit izgat, semmi kivetnivaló nincs benne... Lehet számodra is izgató lenne!... (Ha otthon megkapja, amire vágyik, akkor miért menne máshová?)


Nem biztos, hogy valóban örülnél, ha kiderülne valami, mert abban a pillanatban rákényszeríted a férjed arra is, hogy elváljon és szakítson veled!!!


Légy OKOS NŐ, okosabb, mint egy házsártos, féltékenykedő hárpia, akinek az a sorsa, hogy elhagyják... :-[


(Egy 32 éve boldog házasságban élő feleség és családanya)

2009. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
Én összeomlanék, mert imádom a férjem! :(
2009. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

szia !



szerintem akarmilyen nehez is ha megcsal akkor is bocsass meg neki, mert mindenki kovet el hibakat, meg ha ilyen nagyokat is. eloszor magaddal tisztazd ezt az egeszet, hogyha megcsalt es megbanta legyel kepes megbocsatani, gondolj a gyerekre ! ha ezt atveszelitek akkor csak erosabbek lesztek. es ha te ugy erzed hogy kepes lennel neki megbocsatani akkor megegyszer konfrontald es mond el neki, hogy inkabb mondja el az igazsagot meg fogsz neki bocsatani csak ido kerdese. biztos o is szeret, ha nem akar elvalni semmikeppen. de ne engedd hogy folyatatodjon ez....

minden jot ! sok erot es kitartast ! remelem hogy nem is igaz az egesz es csak felreereztel valamit..

E

2009. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

nem a férjem volt, csak együtt éltünk már jó ideje, mikor kiderült hogy az exével csal már hónapok óta.Ááá, nagyon rossz volt. Megbocsájtottam, de nem tudtam elfelejteni és bízni sem benne többé. Emiatt el is hagytam. Aztán kiderült, hogy nem ő volt az egyetlen, akivel félrejárt, de ezt már csak szakítás után jóval tudtam meg. Azért akkor is fájt még. De visszakapta, összejött egy vezérk@vával, van egy gyerekük, de már abban sem biztos, hogy ő az apja.

Szerintem a férjed elhidegült tőled. nem biztos, hogy megcsal, egyszerűen nem érdekled(nagyon bocsi). Valahogy próbáljátok meg megtalálni, hogy hol akadt el a dolog, hol siklottatok el egymás mellett. Kutakodás helyett szerintem ezt kellene megpróbálni. Ja és én nem kezdeményeznék a sexben, lehet, hogy egy idő után jobban gerjedne rád, ha nem azt éreznéd, hogy akkor kap meg, mikor neki jól esik. Remélem sikerül visszatalálnotok egymáshoz!

Sok sikert!

2009. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%

szerintem erősítsd az önbizalmadat és ne itt szavazgass le másokat mert próbálnak segíteni. :DDD

Egy olyan nőt én is megcsalnék aki annyira sem bízik bennem, hogy kutatgat a gépemen meg a mobilomban! Meg is érdemled ha elhagy.

2009. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Mindegyiket!!! Nem én szavazok le másokat... a válaszok számából ítélve nem csak én olvasom a saját kérdésemet... Mindegyik hasznos volt, persze kaptam pro és kontrát... no most legyen okos az ember lánya :S

Nagyon fájna, ha megcsalna, de tényleg mit is szerethetne bennem? Nem vagyok már az az izgalmas kiscsaj, mint amikor összejöttünk... szültem, szoptatok, legjobb barátnőm egy egyszerű hajgumi, amit reggel beteszek a hajamba, lés másnap reggel kiveszem, majd vissza... nincs időm a lábam között lévő dzsungelt eltűntetni, szempillaspirált meg akkor láttam utoljára, amikor a tűsarkú csizmám :(. ...jó régen...

És persze iszonyú féltékeny is vagyok...

könnyű mondani, hogy legyek szexi, és fitt, nomeg kedves, mikor tökre elkeserítő a házaséletünk is.

Nem tudok pozitívan gondolkodni...

Csak a pici ad erőt, mert ő a mi szemünk fénye :) Ha ő nem lenne, borzasztó nehéz lenne minden.

Mégegyszer köszi, és én eddig még nem pontoztam a válaszokat, de ami késik nem múlik :)

2009. okt. 20. 22:32
 30/30 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálj meg egy picit változtatni. nem hiszem el, hogy nincs fél órád, hogy mindenhol leszőrtelenítsd magad, vagy mondjuk arra időd, hogy elmenj egy fodrászhoz. Mire hazaért csináld meg a hajad, legyél csini és fesd ki az arcod... ha ez sem hat rá, lehet tényleg megcsal, de attól mert van egy pici babátok nem kell elhanyagolni magad.
2009. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!