Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudna rajtam segíteni?...

Ki tudna rajtam segíteni? Kérlek olvassátok végig.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már írtam ide ki pár kérdést, de sosem kapok segítséget senkitől sem. Én vagyok az a 20 éves fiú, akinek az édesanyja 6 éves korában elhunyt autóbalesetben. Elmesélem még egyszer a történetet. Amikor megtörtént a baleset, amiért apa volt a hibás, mert ő aludt el vezetés közben, utána megromlott a kapcsolatom vele és az apai nagyszüleimmel is. Azt, hogy mik történtek vele 6-7 éves koromtól 18 éves koromig nem nagyon tudom, de arra emlékszem hogy ide oda cibáltak, egyszer itt laktunk egyszer ott, egyszer ilyen nővel jött össze egyszer olyannal. 18 éves voltam, amikor összeismerkedett egy nővel, akivel össze is házasodtak. Amikor bejelentette a nő, hogy terhes, akkor még jobban a háttérbe szorultam. Aztán amikor megszületett a gyerek, akkor rá pár hónapra apa közölte hogy menjek el otthonról, mert ő ezt nem bírja tovább, hogy én nem úgy szeretem a mostohámat mint az igazi anyukámat, de ennek nem én voltam az oka, hanem ő, mert ő utált engem, apa mindig azt csinálta amit ő mondott, gonosz volt az a nő nagyon. Isten a tanúm hogy ha normális lett volna akkor szerettem volna mert én nem vagyok rosszindulatú senkivel sem. Aztán 2 éves lassan hogy itt vagyok az anyai nagyszülőknél, de...az nem is baj, hogy szeretnek engem, én is őket nagyon csak mivel kiskoromban nem voltam sokat velük pár évig ezért még mindig úgy kezelnek mint egy 10 évest, ami gondolom tudjátok milyen. A másik pedig hogy nagyon nagyon hiányzik az édesanyukám. És ezt még az is tetézi hogy a szobámban kint vannak a képei, a polc ahol sminkelt mindig, nagyon sok holmija, amitől esténként mindig elsírom magamat, mert hiányzik. Nekem nincsen igazi családom, és ettől nagyon befordult lettem. Nyári munkán vagyok most, és megismertem két fiút, akik pár évvel fiatalabbak csak tőlem. Nagyon jóban lettünk és én mindig meglátogatom munka után a szüleiket és...annyira jól esik ahogy bánnak velem, enni adnak, megkérdezik hogy milyen a munka, élvezem e, mit tanulok, mi szeretnék lenni stb. És utána kijön hozzá a nővérkéje, meg az apukája, és látom hogy milyen boldognak együtt. Én tényleg örülök hogy ilyennek látom őket és hogy így bánnak velem mert nagyon jól esik csak este, amikor lefekszem egyedül a szobámban...és visszagondolok az anyukájukra akkor megint percekig sírok. Nekem ilyen sosem lesz már, pedig én mindent megtennék, nem azért hogy visszakaphass anyukámat mert tudom hogy azt már nem lehet de hogy találhassak egy olyan családot aki befogadna engem vagy csak egy pót anyát vagy apát. Több egyesületnek is írtam már, de mindegyik csak azt válaszolta hogy őszintén sajnálja a helyzetemet, de nagykorúakkal nem foglalkoznak. Amit persze szintén megértek, mert kinek kellene már egy 20 éves kamasz, de én tényleg szeretnék valakit, mert ebbe bele fogok őrülni. Mindenki azt mondja hogy beszéljem meg apával, de nem nem nem, soha nem akarom látni már, mert én tudom hogy miket tett anyával. Nincsen senkin sem, nem tudok kivel őszintén beszélni, megölelni hogy de jó hogy vagy nekem, nem tudom kivel megbeszélni hogy mi volt az iskolában sem semmit. Nagyon szépen kérem aki ezt elolvasta, az segítsen nekem ha csak elindulni is hogy mit csináljak. És azt is tudom hogy nem csak én vagyok így, Isten őriz, tudom hogy valakinek nem csak az édesanyukája hunyt el, de ezt mindenki máshogyan viseli el, valaki beletörődik, én nem tudok sajnos és szenvedek tőle minden egyes nap. Én esküszöm, hogy ha találnék egy pót szülőt, annak mindent megtennék, mindent elmondanék neki, úgy szeretném mint az igazi anyukámat, ha apa lenne akkor mint egy apát. Könyörgöm, segítsetek nekem, el nem tudjátok képzelni hogy nap mint nap mennyit sírok, szenvedek ez miatt. Esküszöm, hogy aki segít nekem azt meghálálom bárhogyan.

2015. júl. 22. 17:37
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem ért meg senki itt sem...nem fogok orvoshoz menni mert nem vagyok beteg sem elmebajos. Nem tudom megérteni...nem tudom megérteni azt, hogyha volt egy olyan ember az életemben, az anyukám, akiért bármit megtettem volna, hogy örökre velem lehessen, hogy majd segítem őt élete végéig nagykoromban, hogy átölelem őt, vigyázok rá és nagyon hiányzik, akkor miért vagyok beteg...én nem őt keresem, mert tudom hogy az már lehetetlen lenne, de biztosan van olyan aki pótolni tudja ezt. A vallásosságra térve pedig hiszek Istenben nagyon is, most is olvasom a Bibliát viszont haragszom is rá, mert...nem mondom hogy ő tehet az egészről, de ha ott lett volna akkor megmenti anya életét. De hagyta, csak úgy hagyta meghalni és még csak el sem köszönhettem tőle.
2015. júl. 23. 13:25
 22/23 anonim ***** válasza:

"Nem ért meg senki itt sem...nem fogok orvoshoz menni mert nem vagyok beteg sem elmebajos."


De igen, sajna beteg vagy. Lelki beteg. De általában az ilyen emberek nagyon ritkán hajlandó beismerni ezt a tényt.

2015. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
pedig neked komoly problémáid vannak.14 év eltelt ,20 éves vagy és ez tölti ki a napjaid.csak egy példa : van egy 20 éves làny ismerősöm ,mindkét szülője egyszerre meghalt egy autóbalesetben ,majd ezért a testvére felakasztotta magát.sajnos nem hazudok ,így igaz.a nagymamája vette magához.nagyon megzuhant ,de ma már főiskolás ,van barátja ,barátai ,nem lett egy züllött ember pedig meg tudnám érteni szegényt ,hiszen egyik percről a másikra gyakorlatilag a családja megszűnt létezni.ő talpra tudott állni ,te így viselkedsz.ezer ilyen történet van ,és nem szoktak általában kuncsorogni ,hogy fogadják be az embert.főleg ,hogy ennyire tukmálod ,ne haragudj de szedd össze magad.
2015. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!