Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki nem tud...

Van még valaki, aki nem tud aludni rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Jól összevesztünk a párommal. Néha kiborulok a rohadt gyógyíthatatlan betegségem miatt, és nem vagyok önmagam. Ő már alszik a másik szobában, én meg leiszom magam a másikban. Elég pocsék érzés. Lenne kedvetek egy pár sort írni?
2015. jan. 31. 01:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Fasza.Nálunk ugyanez.Konyhában nyüglődöm,megittam amit találtam,kijött és balhét rendezett.Visszament a helyére,de nálunk ez már a vég szerintem.Nem vagy egyedül.,csak ezt akartam ebből kihozni :)
2015. jan. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon sajnálom, hogy Te is ilyen szomorú vagy! Biztos, hogy ez a vég Nálatok? nem lehetne még rendbe hozni?
2015. jan. 31. 01:47
 3/29 anonim ***** válasza:
Szegény, te is jól beleválasztottál, rohadt empatikus és érzelmes párod van, ahelyett, hogy a barátnőjével foglalkozna, amikor pont a legnagyobb szüksége lenne rá :/
2015. jan. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Igen van, én pl., én sem tudok aludni. Bele kell törödöm abba, h a fiú akiért oda vagyok nem úgy tekint rám mint én rá. :/ L
2015. jan. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Kedves Simon Belmont, nem Ő a hibás hidd el, én vagyok genetikailag selejtes. Sajnos megpróbált a kedvemre tenni, amit én elhárítottam...
2015. jan. 31. 02:00
 6/29 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, remélem, hamar megtalálod a boldogságodat egy Hozzád méltó fiúval!
2015. jan. 31. 02:00
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyszerűen senki nem tud segíteni. Megőrülök a tünetektől, és hogy ne tudok semmilyen munkát elvégezni itthon,amit szeretnék. Valamennyit tudok, de sokkal többre lennék képes...
2015. jan. 31. 02:06
 8/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :-) Én is remélem, meg azt is, h hamar kibékültQk a pároddal. :-) Minden jót kívánok nektek! (4-es voltam)
2015. jan. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A kibékülés nem probléma... sajnos a betegségem ilyen megoldhatatlan dolog... pedig szerintem nem vagyok olyan rossz ember, hogy ezt érdemeljem... :(((
2015. jan. 31. 02:11
 10/29 A kérdező kommentje:
Én is minden jót kívánok Neked, kedves 4. válaszoló!
2015. jan. 31. 02:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!