Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki nem tud...

Van még valaki, aki nem tud aludni rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Jól összevesztünk a párommal. Néha kiborulok a rohadt gyógyíthatatlan betegségem miatt, és nem vagyok önmagam. Ő már alszik a másik szobában, én meg leiszom magam a másikban. Elég pocsék érzés. Lenne kedvetek egy pár sort írni?
2015. jan. 31. 01:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Tészta lett volna eredetileg, vöröshagymás-paradicsomos-bazsalikomos szósszal, pirított sonkával, de én már nem tökölök ennyit, lesz rizs, kukoricával összekeverve. Hús most nem lesz hozzá így negyed négykor.

A natúr kukoricás rizs ugyanis első osztályú étel az éjszaka közepén. Na jó, nem, de legalább nem chipset töm magába a tisztelt választópolgár.

A történetedben az az érdekes, hogy szerintem egy normális orvos pár vizsgálattal fel tudná állítani a pontos diagnózist és megfelelő kezelési tervvel tudna előállni. Szövetmintát vettek már? Kenet, tenyésztés megvoltak? Tudom, volt szerencséd pár nem megfelelő dokihoz, de akkor se legyél ennyire rezignált. Utána kell menni a megfelelő orvosnak, és ki kell magad kezeltetni. Nem tudom, hogy álltok anyagilag, de célszerű lenne privátban elmenni. Tényleg nagyon profi orvososok vannak, csak találd meg őket.

SzTK-s nőgyógyászhoz és fogorvoshoz csak 80 felett szabad menni, amikor már úgyis minden mindegy.

2015. jan. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Fent vagy még, kérdező? Én beszélgetnék. :)
2015. jan. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nekem van egy fantasztikus nőgyógyászom Budapesten, ha érdekel.Nem kimondottan olcsó, de én még ilyen odaadó, jó szakemberrel sosem találkoztam, írj privit ha érdekel.
2015. jan. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 opened paradise ***** válasza:

Én se nagyon,de megpróbálok mindjárt.


Ez amiatt okoz vitákat,mert ő így is akarná,te meg nem?

2015. jan. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Feribátyátoknak:

Legalább 10 orvosnál jártam, ebből vagy 4 magánorvos volt, csak zsebre tette a pénzt, és közölte, nem tudja mi ez. 3 urológusnál is voltam, jól elcseszte az első a katéteres vizsgálatot, a 3. meg csinált egy jó kis hólyagtükrözést, persze teljesen feleslegesen, mert minden negatív volt... és nem voltak olyan jellegű panaszaim, ami ezt indokolta volna. a nőgyógyászok nem is fárasztották magukat szövetmintával.

2015. jan. 31. 11:37
 26/29 A kérdező kommentje:

opened paradise-nak:

Nem, pont fordítva van nálunk, én szeretném, ha lenne, ő meg álmos, fáradt, most nem, majd holnap, majd valamikor...így kell a női önérzetet hazavágni...

2015. jan. 31. 11:38
 27/29 anonim ***** válasza:

Átérzem.

Én is gyógyíthatatlan beteg vagyok. Ezt gyógyszerrel úgy-ahogy szinten tartom, de kialakult egy másik betegségem is, és a tünetek egyszerűen borzasztóak.


Az a baj, hogy egy r*hadt ablakot, egy darabot egy óráig tart lemosnom, mert 25 éves létemre nem kapok levegőt, a szívem majd kiugrik, remeg a kezem, szédülök. Az állóképességem nulla, a legkisebb fizikai megterheléstől rosszul leszek, hányinger kerülget.

A gyógyszerekkel szinten tudom tartani, de van abban valami báj, amikor nem tudok lemenni a városba (egy 15-20 perces séta, lefele), mert rosszul leszek. Mivel a mozgástól rosszul leszek, igyekszek kevesebbet mozogni, vagy nagyon lassan, amitől az állóképességem csak még tovább romlik.

Aktív, sportoló életet éltem, úsztam, lovagoltam, táncoltam, szertornáztam, így duplán utálom ezt a tehetetlenséget.


Ráadásul most ugye kiderült, van még egy másik féle hormonbetegségem is, ami miatt nem, vagy csak nagyon nehezen lesz természetes úton gyerekünk. Hát hogy mondjam... nem elég, hogy fizikailag egy roncs vagyok, még a legalapvetőbb dologra se vagyok képes, amire a nőket kitalálták: gyereket szülni.

Volt már nálam vidámabb ember a földön, maradjunk annyiban.


Néha kikészülök, elfog a sírógörcs, pedig nem jellemző rám. Próbálom tartani magam, amennyire tudom. De rossz.

Viszont a párom megértő és aranyos, nem sértődik meg, ha nincs túl jó kedvem.

Nem olyan kiegyensúlyozott a kapcsolatunk ez miatt az új betegség miatt, de hamarosan megyünk orvoshoz, remélem legalább gyógyszert kapok rá.


Próbálok nem az önsajnálatba menekülni, mert attól nem lesz jobb, és pozitívan gondolkozni, elfogadni, hogy nekem ezt dobta a gép. Beteg vagyok. Lehetne rosszabb is, bér ez nem vigasztal, nekem a magam baja fáj egyelőre, nem a másé. De túl kell élni.



Kitartást Neked is!

2015. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked! Kívánom, hogy minél előbb tudj gyógyszert kapni, amitől legalább jobban leszel! Örülök, hogy a párod jól viseli a dolgot, nagyon szerethet Téged. Maradjon is mindig így, mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!
2015. jan. 31. 13:54
 29/29 anonim ***** válasza:

27-es vagyok.


Köszönöm! Neked is csupa jót kívánok! Remélem találsz egy normális orvost!! :)

2015. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!