Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki nem tud...

Van még valaki, aki nem tud aludni rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Jól összevesztünk a párommal. Néha kiborulok a rohadt gyógyíthatatlan betegségem miatt, és nem vagyok önmagam. Ő már alszik a másik szobában, én meg leiszom magam a másikban. Elég pocsék érzés. Lenne kedvetek egy pár sort írni?
2015. jan. 31. 01:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, h milyen betegséged van? (Persze csak ha nem baj)
2015. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es válaszoló, szívesen megmondanám, mi az, de sajnos se az orvosok, se én nem tudom :( Csak azt tudom, hogy nem normális a dolog, és csak nekem van ilyen szinte az egész világon, hiába kutattam a témában, senkinek nincs ilyen tünete. Egy igazi átoknak látszik a dolog...Priviben leírom szívesen, ha szeretnéd, mert ez annyira gáz, hogy nem merném nyilvánosan felvállalni.
2015. jan. 31. 02:16
 13/29 anonim ***** válasza:
54%
Szeretném, ha leírnád, persze csak ha nem gond. :-) De majd csak késQbb fogom tudni megnézni és válaszolni mert a telefon valamiért nem nyitja meg a GYIK-es üzeneteket. Üdv: 11-es Ui.: A 4-es is én voltam.
2015. jan. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Rám most jött rám a főzhetnék, szóval fent vagyok. A reggeli futásból már nem lesz semmi, de amilyen pocsék idő van, nem is bánom. Délután viszont City-Chelsea rangadó, azt megnézzük.

Milyen tüneteid vannak? Hogyhogy nincsen pontos diagnózis? Mennyi idős vagy?

Közben kedvet kaptam a jóféle viszkimhez, ami a konyhapulton figyel, szóval ez egy érdekes főzés lesz...

2015. jan. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nincs pontos diagnózis, pont ez a baj... nőgyógyászati dolog, de én már egyre kevésbé hiszem ezt is, annyi orvos megalázott már, hogy nem akarok újakhoz menni..szerintem valamelyik gyógyszer váltott ki ilyen dolgot, persze a drágalátos orvos-gyógyszer-maffia tagadja a dolgot...
2015. jan. 31. 02:28
 16/29 A kérdező kommentje:
Lehet, nekem is whiskey kéne, de annyi, hogy legalább 3 napig ne is tudjak magamról...
2015. jan. 31. 02:29
 17/29 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es és 11-.es, küldtem privátot.
2015. jan. 31. 02:30
 18/29 anonim ***** válasza:

Én közben elforraltam az összes vizet, hogy a franc egye meg. Akkor kezdjük elölről.

Na várj, most gyógyíthatatlan betegséged van, vagy van egy makacs nőgyógyászati problémád, ami elhúzódik?

Bizonyos dilibogyók, főleg az antibiotikumok ki tudják nyírni a hüvelyben a dolgokat, és felborítanak mindent ott lent. Aztán a gombák és baktériumok elkezdenek garázdálkodni.

Azt nem tudom, hol laksz, de itt egy cikk 3 nődokiról, érdemes lenne valami normálisat felkeresned:

[link]

Vagy komolyabbak a tünetek?

2015. jan. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Igen, sokkal gázabbak, mint hinnéd! Bárcsak egy sima fertőzésről, baktériumról lenne szó! De sajnos ehhez köze nincs a bajomnak. Olyan, mintha egy idegen test szorult volna hüvelyembe, és ott irritálna folyamatosan, szoros nadrágot egyáltalán nem tudok hordani, csak szoknyát, így télen is. Vagy mintha értágulat lenne a clitorisomnál... persze egyik orvos sem hisz nekem, megaláznak, elküldenek, meg nem hiszik el, h ilyen létezik... hát majd ha felakasztom magam, és írok külön nekik egy búcsúlevelet, akkor majd lehet, hogy elhiszik...
2015. jan. 31. 02:51
 20/29 A kérdező kommentje:

Mit szerettél

volna főzni egyébként?

2015. jan. 31. 02:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!