Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a feleség bajával...

Miért csak a feleség bajával van foglalkozva és amit a férj él át miért van letojva?

Figyelt kérdés

Egy kèrdèsből merült fel ahol csak a nőt vèdik ès azzal a kutya nem foglalkozik, hogy a fèrj mit èl át.

Ha velem ezt tette volnq a felesègem szülès után, hogy nem foglalkozik velem miközbe èn a sggèt ny.lom akkor lett volna neki fel is út le is út.

Nem azèrt vagyunk kapcsolatban, hogy ne foglalkozzon velünk a partner ès lakótárskènt eljunk mellette.

Ès igen hónapokig miert kellene egy ferfinak szexmegvonasban lennie.

Miert kene beletorodni hogy a felesege 20kg pluszt visel magan?!



2015. júl. 14. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
89%

Alapvetően egyetértek azzal, hogy évekig nem hivatkozhat egy nő sem arra szült, kivéve, ha extrém maradandó károsodás érte, de azért hál istennek az nem történik meg minden szülésnél.

De azzal sosem tudok egyet érteni, hogy "jajj, mert a férfi elfáradt a munkahelyén napközben". Bakker... Eddig nem találkoztam olyan férfival, aki azért kezdett el dolgozni, mert jött a gyerek. Alig akad olyan, az is csak a nagy ismeretségi körben egy, aki vállalt egy kis plusz melót. Ezen kívül, akiket ismerek maradtak azon a munkahelyen, ahol addig is dolgoztak, magyarán már önmaguk miatt is ugyanannyit dolgoztak, de most könnyebb fáradtságot elővenni és arra fogni a nyavalygást, hogy az asszony otthon van és el kell tartani a gyerekkel együtt.

Jól írta itt valaki, normális nő eleve dolgozik előtte annyit, hogy kapjon GYED-et, másodsorban, ha a férfi semmit nem változtatott, akkor milyen alapon várja el, hogy ki legyen nyalva a valaga, csak mert dolgozik, mint eddig?

A másik a tip-top állapot... Nézz meg sok 40 év feletti pasit, mennyire ad magára. Van aki borotválkozni sem szokott hétvégén, mert jajj de jó, hogy most nem kell a munkahelye miatt.. az eszébe sem jut, hogy esetleg az asszony miatt is adhatna erre. Nyilván ez csak egy kis példa, de sajnos ez is mutatja, hogy elvárások azok vannak a nők felé, de magukról igencsak hajlamosak elfeledkezni a férfiak is. Tisztelet a kivételnek, nyilván vannak olyanok is, de egyre több az ellenpélda, akik minimum bikini modell alkatú nőkre vágynak, miközben ők Mikulásnak sem lennének elég jók.

2015. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tényleg az a durva, hogy akár itt gyakorin, akár a valóéletben, de az alapvető, hogy a nő nézzen ki így, nézzen ki úgy, tornázzon, diétázzon, fodrász gondozta fürtökkel várja a férfit. Ehhez képest pontosan látja mindenki, te is kedves kérdező, hogy hogy is néz ki az átlag magyar középkorú férfi. Elhízott, ápolatlan, igénytelen, ha nincs meg a napi adag sör, akkor már létezni sem tud, bár az alkohol hatására a legtöbb agresszív lesz, vagy simán csak idióta. Körzetis fogorvosként azt is meg tudom mondani, hogy az átlag magyar férfinak milyen állapotok uralkodnak a szájában. Enyhe kifejezés, ha azt mondom, hogy rohad az egész szája, ami nem genetika, hanem szájhigiénia. És amikor kiderül, hogy a hapsi 10 év után csak azért látogat meg, mert az asszony nagy nehezen elküldte... Saját magának erre nem lett volna igénye. És akkor ezek a palik vannak a legjobban felháborodva, ha az asszony 1 évvel szülés után nem bikini modell. Hát lókuki a tudjátok hova! Nekem az a vélemenyem, hogy egy párkapcsolatban mindenhez két ember kell. Nemigen látok olyan párokat az utcán, ahol van egy igényes, jó alakú, ápolt pali és mellette egy halásznadrágos bálna. Zsák a foltját. És az is jó lenne (ezt nem is én mondom ráadásul, hanem a férfi párom), hogyha egyes férfiak azt is tudatosítanák magukban, hogy megcsinálni ezt-azt a háztartásban, gondoskodni a piciről nem besegítés, hanem kötelesség. Az az otthon, az a pici ugyanúgy a férfié is, ne viselkedjen már úgy, mint akinek köze nem lenne egyikhez sem.

+ ez nem jelenti azt, hogy a kérdezőnek valahol nincs igaza, mert de. Valóban vannak nők, akik szülés után már anyák, de nők semmiképpen sem és nem is akarnak újra azok lenni. De ez nem mindenki, akiket esetleg érint a kérdező problémája és elég intoleránsnak, mitöbb butának tartom azt, aki pár hónap után már elhagyná a feleségét, de segíteni neki eszébe sem jut. Férfiak, ez ugyanúgy a ti saratok is és ugyanúgy a ti terhetek! Nemigen szoktam ilyenkor hallani, hogy mi mindent tettetek meg azért, hogy az anyuka nő lehessen, akár anyagi, akár időbeli dolgokról van szó...

2015. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el minden hozzászólást.Elég egyoldalú a hozzáállásod Kérdező. Nem kellene általánosítani. Szidhatnám én is itt az összes férfit.A szülés után a férjem kb.2-3 hónapig volt boldog apuka.Aztán bevallotta,nem gondolta,hogy ez ilyen nehéz.Mondta ezt úgy,hogy szinte semmiben nem segített,de zavarta a gyereksírás.

Miközben küzdöttem azokkal az érzésekkel,amiket ilyenkor minden nő átél,igyekeztem jó feleség lenni. 2 hét után volt rendszeres orális szex,megvolt a főtt kaja,napi vasalt ing.Próbáltam kettesben programot szervezni,amire egyszer jött el.Mindig kifogásokat keresett,hogy miért nem ér rá.Mehetett haverokkal sörözni,nem hisztiztem.Hiába kértem,hogy segítsen,pl.felmosni,jaj,elfelejtette,volt mindig a válasz.Éjfélkor,de sokszor éjjel 1-2-kor feküdtem le aludni.1 éves volt a kisfiunk,mikor éreztem magamban annyi erőt,hogy kértem,heti 2-szer legyen a gyerekkel,szeretnék tornázni járni.A válasz az volt,oldjam pmeg.Ekkor kivertem a "hisztit".Mert a férfiak szerint mi csak hisztizünk.Ettől függetlenül nem gondolnám,hogy minden férfi így viselkedik a gyermeke anyjával.

2015. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!