Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a feleség bajával...

Miért csak a feleség bajával van foglalkozva és amit a férj él át miért van letojva?

Figyelt kérdés

Egy kèrdèsből merült fel ahol csak a nőt vèdik ès azzal a kutya nem foglalkozik, hogy a fèrj mit èl át.

Ha velem ezt tette volnq a felesègem szülès után, hogy nem foglalkozik velem miközbe èn a sggèt ny.lom akkor lett volna neki fel is út le is út.

Nem azèrt vagyunk kapcsolatban, hogy ne foglalkozzon velünk a partner ès lakótárskènt eljunk mellette.

Ès igen hónapokig miert kellene egy ferfinak szexmegvonasban lennie.

Miert kene beletorodni hogy a felesege 20kg pluszt visel magan?!



2015. júl. 14. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen asszony... Most kapaszkodj meg kérdező, előfordulhat, hogy valaki még egy évvel szülés után is képtelen normális nemi életet élni, mert úgy tönkrement szülés közben. Rengeteg költséges helyreállító műtétet, meg nem mindenki tudja zsebből kipengetni. Tudom én hogy hiába mondanak neked bármit, neked akkor is elfogadható a megcsalás, de néha azért szétnézhetnél a való világban is.
2015. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem tudtam fogyni, mert lusta vagyok és nincs kitartásom. Az otthoni tornába havi 1x belekezdtem, de max 1 hétig ment. Mindig volt valami "fontosabb": a gyerek, a háztartás, főzés, epilálás-szépítkezés stb.

Aztán beláttam, hogy ez nem állapot és a férjem elé álltam: drágám, ez nem megy egyedül, le fogok járni a szomszéd utcába a terembe heti 3-4x. Így sem volt egyszerű (hajnalban kelés, lefejni a tejet, 1-1,5 óra torna) de megérte.

Sajnos sok nőtől hallom hogy emiatt lenézik őket hogy lepasszolják a gyereket az apának, hogy miért nem oldják meg alvásidőben, minek szegény férjet terhelik ezzel is. Én is kaptam ilyen megjegyzéseket.


Nagyon "ciki" segítséget kérni, elismerni hogy valami nem megy egyedül. Sokan ezért nem lépnek. Egyedül nem megy, de segítséget nem kérnek mert akkor mindenki megtudja milyen szaranyák/szarfeleségek stb.

2015. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy elfogadhato.

De amikor honapokig a ferfi fele annyi nincs bofogve, hogy bu mivan veled.

Akkor? Igaba kell hajtani a fejet es ezt turni honapokon at?!

2015. júl. 14. 14:41
 14/63 anonim ***** válasza:
100%

Oké, E/2-ben írtam, de nem neked szólt, hanem a férjeknek általában, csak a hozzáállást ecseteltem.

Lehet úgy hozzáállni, hogy "úúú, a büdös trampli, hogy elhagyta magát, most én kit d*gjak meg? undorító!"

vagy

"úgy látom, nem nagyon találja magát, valami baj van, hogy segíthetnék neki, hogy minden a régi legyen?"


Nem azt mondom, hogy nem láttam még nőt, aki tényleg a saját állapotáért volt felelős, na de mindennek van határa.

2015. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként támogatnám, hogy a családok dupla juttatást kapjanak ha az apa marad otthon 3-6 hónapot (a szoptatás után). Nagyon sok családban helyretenné a dolgokat - nem csak a férfiak, hanem a nők részéről is.
2015. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a saját tapasztalatod, mert mint írod, a feleséged mindig is 100%-ot teljesített minden téren és soha semmi gondod nem volt, plusz nem a kiírt kérdés (ahol 2 hónapja szült a feleség) a kérdésed apropója, akkor mitől vagy ennyire "kibukva", mi ihlette, hogy feltedd a kérdésed?
2015. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell tűrni semmit. Ott van egy nyílás a fejeden, hangok jönnek ki rajta, használd! Pl: drágám, ekkor meg ekkor bízd rám a kicsit, lesz időd szusszanni és eljárni tornázni. Tudod néma gyereknek anyja se. Hiába sírsz a haveroknak a kocsmában, hogy micsoda lusta trampli ez a Kati, attól nem lesz jobb. Imádom hogy sírnak a pasik, hogy a nők elfelejtenek nőnek lenni, szülés után, csak az van, hogy ha a férfiak kicsit kevésbé lennének férfiak és többet lennének apák, akkor az anyáknak is több ideje lenne nőnek lenni.
2015. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sok férfi, férj elvárja hogy az asszony legyen a toppon mindig, legyen mindenre energiája, nézzen ki jól, csak közben a férfiak szép sörhasat növesztenek...

És ha valakit nem zavar az a 20kg saját magán akkor mi van? Komolyan nem értelek, nem te tetted fel a kérdést arról hogy miért nem neveli a feleség a férje halott szeretőjétől született gyereket? oO

2015. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
97%
Halvány gőzöd nincs, hogy miről beszélsz. Ez az igazság. Nem élted át és soha az életben nem is fogod. Ez alapján tőlem aztán mondhatnád, hogy fel is út, le is út, nyitnám neked az ajtót. De valószínűleg idáig nem jutottam volna el egy ennyire alacsony érzelmi intelligenciájú emberrel, mint te.
2015. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
96%

Ja, mert a férfiak annyira topon vannak. Mindegyik félrekefélő férfinak szuper teste van, rendszeresen beszélgetnek az asszonnyal, dolgoznak, gyereket nevelnek, segítenek a háztartásban, és persze ez mellett sportolnak is. Mondjuk kérdés, ha ennyire ott vannak a mindennapokban, akkor mikor van idejük félredugni?

Na, ja, nem is annyira kerek a sztori.

Szóval kedves elhanyagolt férfiak, talán csak annyit kéne tudatosítani, hogy nem a ti nemi vágyaitok állnak a föld közeppontjában.

Adjatok az asszony kezébe egy kondibérletet, új ruhákat, pénzt fodrászra, kozmetikusra, és persze amíg a nej szépül, ti vigyázzatok a kisbabátokra, esetleg gyerekeitekre. Kaptok egy szép, dekoratív feleséget, viszont olyan fáradtak lesztek, hogy alig lesz kedvetek szexelni.

Nem minden kisbaba kónnyű eset, van amelyik szinte 24 órás talpalás, szóval egy kis empátia, türelem, és máris jobb lesz a házasság.

2015. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!