Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a feleség bajával...

Miért csak a feleség bajával van foglalkozva és amit a férj él át miért van letojva?

Figyelt kérdés

Egy kèrdèsből merült fel ahol csak a nőt vèdik ès azzal a kutya nem foglalkozik, hogy a fèrj mit èl át.

Ha velem ezt tette volnq a felesègem szülès után, hogy nem foglalkozik velem miközbe èn a sggèt ny.lom akkor lett volna neki fel is út le is út.

Nem azèrt vagyunk kapcsolatban, hogy ne foglalkozzon velünk a partner ès lakótárskènt eljunk mellette.

Ès igen hónapokig miert kellene egy ferfinak szexmegvonasban lennie.

Miert kene beletorodni hogy a felesege 20kg pluszt visel magan?!



2015. júl. 14. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas vagy kérdező. Empátia nulla. Vagy szerinted nem az a megoldás, hogy a pasi nem is tudom mondjuk MONDJA ha baja van? Nem. Persze höbörögsz, hogy szerintünk tűrni kell. A nagy lónak a mégnagyobb nemiszervét ilyet senki nem mondott. De nem csak a nő tehet róla sőt kapaszkodj meg van hogy nem is tehet róla. Az meg hogy téged miért háborít igy fel a top feleség mellett elgondolkodtató.
2015. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
97%
Majd akkor fogom sajnálni a kedves férjet, ha neki kell hónapokig fájdalomban élnie. Puffadás, gyomorszájfájdalom, hányinger, hányás. Emelett folyamatos hízás. A szülésről és velejáróiról (pl. gátmetszés, varratszedés) pedig már nem is beszélve. Neked lenne kedved szexelni, ha emésztési problémáid, fájdalmaid lennének, alul pedig nagyon igénybe lennél véve?
2015. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
97%
PErsze, a legtöbb pasi egy 2 perces urológiai prosztata vizsgálat után remegő lábakkal van órákig, de a nőt ne viseljen meg 9 hónap terhesség, szülés, 6 hét gyerekágy, meg a szoptatás és a többi, ami ezzel jár, mert férjuruknak igényei vannak. Szánalmas.
2015. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
96%
A kedves feleséged helyében azt nem érteném, hogy ha én mindent megtettem, akkor te miért vagy ennyire vérig sértve, hogy kérdést is írtál ki erről.
2015. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

Csupan a kerdest azert irtam ki mert lattam nem eppen csak ezen az oldalon, hogy a holgyek a ferfiak allaspontjat soha nem nezik csak a sajatjukat mondjak.


Es csak az mondjak hogy termeszetes ha a terhesseg alatt feljon 20kg, termeszetes hogy a szoptatas alatt zabalni kell mert kulonben nincsen tej.

Termeszetes hogy a ferj helyett a gyerek kerul az ágyba.

Termeszetes hogy a holgyek ilyenkor rosszabb passzban vannak de ez nem termeszetes hogy a fejnek nincs odabofogve se mikozbe az probalja megtermenteni a dolgokat es segit a holgynek ahol tud.


Mostis csak ezeket mondjatok holgyek, arrol miert nem beszeltek hogy a ferjek dolgoznak es teremtenek elo mindent. Mire estere hazaernek hulla faradtan es a gyermek esetleg sokat ejszakazik nekik masnak dolgozni kell.

Ti kedves holgyek napkozben le tudtok fekudni pihenni a gyermekkel, foleg ha elso baba.

2015. júl. 14. 16:44
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

Furcsálom, hogy tökéletes feleség mellett ez téged ennyire bánt. Tudod mindig az szokta az embert legjobban bántani, amiben része volt/van és élt benne és bele tudja magát képzelni.

A tökéletes, tip-top feleség mellett akkor mi a probléma?

2015. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

Hol van apuka amikor a nő a közös ágyba fekteti a gyereket? Nyissa ki a száját!


Igen, a férfi ilyenkor dolgozik a nő meg otthon van. Nem jó így? Lehet rajta változtatni, cserélni, bébiszittert/csanát fizetni hogy a nő visszamenjen dolgozni, aztán 2-3 hetente felváltva táppénzen lenni és havi 20ezreket otthagyni a gyógyszertárban. Ez nyilván sokkal jobban megéri anyagilag. De nem baj, legalább anyuka is jól elfárad a munkában és apuka jobban érzi magát.


Minden kapcsolat, baba más és más. Vannak hülye nők és hülye férfiak, mindkét fél hibázik ilyenkor elég sokat. A megoldás általában a KOMMUNIKÁCIÓ.

2015. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! te nézed a feleségek álláspontját? Mert ezt hozod fel, mint egetverő bűnt, amit a feleségek elkövetnek a férjükkel szemben. Nekem a kommentjeidből éppen az ellenkezője jön le.
2015. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

Engem nem bant ez a dolog csak erdekel.


Holgyem teljesen felre erti, en egy szoval nem emlitettem, hogy a holgyeknek ilyenkor el kell menni dolgozni.

Csupan azt, hogy a ferj is faradt nem is kicsit de neki nincsen napkozben lehetosege a munkahelyen lefekudni aludni.

Tudom hogy milyen faraszto a gyermek mellet.

Lehet csak nekunk volt aldott jo gyerekunk mert o evett, aludt, jatszott

En is sokszor voltam vele otthon (egesz napot is)mig a felesegem intezte a dolgait.

2015. júl. 14. 16:58
 30/63 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, egyáltalán nem úgy tűnik, mint akit nem bánt a dolog, de lehet állítani az ellenkezőjét, mindenki azt gondol amit akar.
2015. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!