Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a feleség bajával...

Miért csak a feleség bajával van foglalkozva és amit a férj él át miért van letojva?

Figyelt kérdés

Egy kèrdèsből merült fel ahol csak a nőt vèdik ès azzal a kutya nem foglalkozik, hogy a fèrj mit èl át.

Ha velem ezt tette volnq a felesègem szülès után, hogy nem foglalkozik velem miközbe èn a sggèt ny.lom akkor lett volna neki fel is út le is út.

Nem azèrt vagyunk kapcsolatban, hogy ne foglalkozzon velünk a partner ès lakótárskènt eljunk mellette.

Ès igen hónapokig miert kellene egy ferfinak szexmegvonasban lennie.

Miert kene beletorodni hogy a felesege 20kg pluszt visel magan?!



2015. júl. 14. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Nezem bizony.

De mig a gyermek alszik van arra lehetoseg, hogy egy kicsit rancba szedje magat barki.

Es a szoptatas mellett nem kell hizni, voltunk orvosnal ezt o is megmonta.

Lehet nyugodtam egeszsegesen taplalkozni, egy egy fel orat otthon is lehet nyugodtan tornazgatni.

2015. júl. 14. 17:00
 32/63 anonim ***** válasza:
86%

Haha, gyerekkel pihenni napközbe? :D

Istenem. Buta vagy.

Ha ébren van a gyerek, főleg míg kicsi figyelni kell rá, törődni kell vele: etetni, itatni, pelenkázni, játszani vele, levegőre vinni. Ha épp elalszik napközben akkor sincs ám pihenés, mert főzni, mosni, takarítani kell, stb. a gyereknevelés nem ám szláv karnevál, el vagy te tévedve.

2015. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ha nincs gyerek, akkor is elfáradsz a munkában, nem? Hisz a gyerek otthon van, te meg a munkahelyen.
2015. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%
felesleges vele vitázni, szerintem azt hiszi hogy az ő hátsójából süt ki a nap meg indul a szivárvány is... csak nehogy egyszer lelépjen a drága, tökéletes felesége egy olyan pasival, akibe szorult némi empátia. :)
2015. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Erdekes a felesegem meg tudta oldani.

Sot mikor otthon voltam egesz napra a fiammal en ia megtudtam oldani.


Reggeli eves utan szepen elaludt addig kaja felrak, kicsi pakolas.

Nem ult a felesegem a gyermek mellett egesz nap mikor aludt.

Megis tiptop volt a lakas, minden nap fozott, mosott es pihenni ia volt boven ideje.

2015. júl. 14. 17:04
 36/63 anonim ***** válasza:
100%

Egy eszik-alszik baba mellől én is tudnék tanácsokat osztogatni :-)


Ha a baba hasfájós vagy megviseli a fogzás, az nem szünetel nappal, tehát az anya sem tud lefeküdni aludni. Sokszor alszik a baba sétálás, bevásárlás közben a babakocsiban, aztán otthon ébren van.


De a lényeg továbbra is a kommunikáció. A férjem munkát váltott a szülésem előtt nem sokkal, a próbaidő alatt nem kelt fel éjjel a babához és ha hazajött, mindig igyekeztem meghallgatni, hiszen nyilván volt mit mesélnie. Nem mindig jött össze. Mégsem úgy állt hozzá hogy ő le van szarva.

2015. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
89%

Az sajnos nem a szülők érdeme, ha egy baba nyugis vagy állandóan sírós. Mindenki a nyugisat választaná, ha ez lenne.


Továbbra is furcsa, hogy a tökéletes életedben gyűlölködésre és kioktatásra fordítod a szabadidőd.

2015. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
87%
Hogy is mondjam finoman... "szeretem" amikor valaki olyan kotyog okosságokat, aki nem tapasztalt egy témában. Amikor olyan mondja meg, mit és hogyan kéne csinálni nekünk ismeretlen anyáknak, akinek halvány fingja nincs arról, mit jelent egy kisgyereket ellátni. Az, hogy néha 1-1 napot vagy pár órát otthon voltál a gyerekeddel még édes kevés. És mint sokan írták már, különbözőek a gyerekek, különbözőek az emberek. Azért mert neked olyan tipi-topi szipi-szupi a feleséged, hogy nem hízott el, pihent a gyerek mellett, glancba vágta magát, amíg a gyerek aludt, de a háztartás is el volt látva, ragyogott a lakás mint Salamon töke, háromfogásos vacsora várt téged, attól még semmi jogod nincs másnak megmondani, hogy mit hogyan kéne csinálni....
2015. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem felnőtt férfi, hanem egy sértett, trollkodó kamasz. Direkt provokál, unatkozik is, meg utálja a nőket, amiért nem állnak szóba vele.
2015. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy a kérdés kamu, az a célja, hogy kicsit felb.ssza a jónépet. Semmi más.
2015. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!