Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a feleség bajával...

Miért csak a feleség bajával van foglalkozva és amit a férj él át miért van letojva?

Figyelt kérdés

Egy kèrdèsből merült fel ahol csak a nőt vèdik ès azzal a kutya nem foglalkozik, hogy a fèrj mit èl át.

Ha velem ezt tette volnq a felesègem szülès után, hogy nem foglalkozik velem miközbe èn a sggèt ny.lom akkor lett volna neki fel is út le is út.

Nem azèrt vagyunk kapcsolatban, hogy ne foglalkozzon velünk a partner ès lakótárskènt eljunk mellette.

Ès igen hónapokig miert kellene egy ferfinak szexmegvonasban lennie.

Miert kene beletorodni hogy a felesege 20kg pluszt visel magan?!



2015. júl. 14. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%
De más nem olyan, mint ti. Nem olyan talpraesett, nem olyan ügyes időbeosztásban, hamarabb lefárad, esetleg lelkileg rosszabbul viseli. Ti ügyesek voltatok, másnak nem úgy sikerül esetleg. Azért ilyen stílusban kiakadni nem kell.
2015. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinált volna a feleséged, ha olyan babája lenne, aki ugyan sokat alszik, de több részletben? Húgom babája ilyen: fent van 1 órát, alszik negyed órát, felébred, megint fent van egy kicsit, de fél óra 40 percnél többet nem alszik egyhuzamba nap közben. Mellé pedig hasfájós, jön a foga, szóval állandóan csak sír szegény kicsi. Szerinted így van idegzete, energiája arra hogy akár kisminkelje magát, vagy tornázgasson?
2015. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:

Nem szemelyeskedtem senkivel.

Csak egy kerdest tettem fel mert eddig forum tapasztalataim alapjan is ezt lattam mint itt.

2015. júl. 14. 17:13
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Arra szeretnék elsősorban reagálni, hogy ugye szegény férfiaknak micsoda stressz, hogy fent kell tartani a családot...

Már bocs, de pl. engem senkinek sem kell eltartania hiszen arra van a gyed, nemdebár?

Én kikérem magamnak, ugyanúgy beleteszem a háztartásba a jövedelmemet!

Tehát ezt hagyjuk sztem!!!


Amúgy meg nyilvánvalóan fogalma sincs a kérdezőnek, hogy egy nő min megy keresztül érzelmek terén és fizikálisan.


Szülés után a férjem azt mondta, hogy le a kalappal, Ő ezt nem tudta volna végigcsinálni.


Utánna is végig segített. Nem éreztem soha azt, hogy nekem mostmár aztán produkálnom kéne az ágyban, mert jujj mi lesz ha nem. Kivárta türelmesen(!!!) Azt az időt amikor már készen álltam újra.

Mindíg dicsért hogy milyen csinos vagyok (pedig volt még rajtam felesleg egy ideig)


Szóval lehet ezt normálisan is....

2015. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Hohoo, nem kell messzire menni ezen az oladlon is rengeteh a kerdes, hogy nincs munkahely igy mennyi penzt fog kapni stb stb.

Ilyenkor a ferfi tartja el oket.


Senkit nem allt szandekomban a kerdessel felzaklatni csupan azt lattam/olvastam hogy a ferfiakkal sokszor nincs torodve es a holgyek ugy erzik hogy a gyerekvallalassal csak anyak es nem kozelednek sehogy a ferjukhoz.

2015. júl. 14. 17:23
 46/63 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel személyeskedsz. Mindenkit kiosztasz. A lényeg, hogy te és a feleséged tökéletesek vagyok. Kizárólag a "fórum tapasztalataidra" hagyatkozol. Tényleg van olyan is, hogy fórum tapasztalat? Készpénznek veszel fórumon névtelenül leírt dolgokat? Lehet, ez mégsem annyira okos dolog, hogy ebből messzemenő következtetéseket vonj le...
2015. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
84%
Igen, és a családsegítő ellátások olyan titkosak, hogy azok feltételeiről és létéről csak a nők tudnak. Ha a férfi nem akarja eltartani a nőt, akkor ne csináljon neki gyereket amíg nem kap gyed-et. Ha mégis úgy döntenek KETTEN, KÖZÖSEN hogy jöhet a gyerek, akkor elég gerinctelen dolog ezt később a nő szemére vetni.
2015. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

Holgyeim ti mindent kiforgattok, no sebaj.

Akkor bizony azt sem tudhatom ti miket mondotok nevtelenul. Lehet sokatokat pont az elhanyagoltsag miatt hagyott ott a ferjetek(hoppa ez mar tenyleg szemelyeskedes volt)

Nos koszonom a reszvetelt es a sok valaszt. Szep estet nektek.

2015. júl. 14. 17:32
 49/63 anonim ***** válasza:
További jó vakációzást kívánok neked kiskamasz!
2015. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
70%
Béke veled, te Brad Pitt!
2015. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!