Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok boldog?

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Látszólag mindenem megvan. Jó fizetés, szép barátnő, rendezett családi háttér, mégsem vagyok boldog.


Folyamatosan fáradt vagyok és elégedetlen, képtelen vagyok élvezni az életet, mindenkit ellökök magamtól és nem keresem az emberek társaságát.


Régebben mindig én voltam mindennek a középpontja, szerveztem összejöveteleket, voltak céljaim. Mára semmi sem maradt csak a mindennapi mókuskerék. Reggel munkába el, este munkából haza, bevásárlás és ennyi az életem...


Hogyan lehetnék újra boldog?



2015. júl. 10. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ugy tünik, hogy ki vagy eegve, el vagy faasulva.

A munkaad sem tesz (maar) eleegedettee, ha mookuskereekhez

hasonliitod. Hiaanyzik az eeletedbööl a kihiivaas, a vaaltozatossaag? Uuj(ra) (eelet)ceelokra van szükseeged! Gondold aat, hogy mivel vagy eleegedetlen. Ha a probleemaakat sikerül megfogalmaznod, az maar feel siker ees közelebb jutsz a megoldaashoz.

2015. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!