Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok boldog?

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Látszólag mindenem megvan. Jó fizetés, szép barátnő, rendezett családi háttér, mégsem vagyok boldog.


Folyamatosan fáradt vagyok és elégedetlen, képtelen vagyok élvezni az életet, mindenkit ellökök magamtól és nem keresem az emberek társaságát.


Régebben mindig én voltam mindennek a középpontja, szerveztem összejöveteleket, voltak céljaim. Mára semmi sem maradt csak a mindennapi mókuskerék. Reggel munkába el, este munkából haza, bevásárlás és ennyi az életem...


Hogyan lehetnék újra boldog?



2015. júl. 10. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ujra idot kell szakitanod arra hogy jobban ápold a maganeleted.ne csak a munka legyen.hivd ossze a barátokat,rendezzetek osszejovetelek ujra.szanj idot azokra amelyekre régebben szántál
2015. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
2015. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vagy boldog, akkor jól fogalmaztál, "látszólag" van meg mindened. De van valami, ami hiányzik. Gondold végig az életedet, neked kell rájönnöd mi az a valami, ami nincs meg.
2015. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem egy kis meditáció biztosan segíthet.. :)
2015. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Hol olvastad, hogy boldognak kell lenned?
2015. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Újra célt kell találnod az életednek.
2015. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán kiégtél. Megtörténik. Ilyenkor új hobbit, elfoglaltságot kell találni, új emberek felé közeliteni, új szemszögekből nézni a világot.

Előtte sok pszihológiai, önmegismerősről szóló könyv, film vagy akármi, meditáció, nyugis kirándulások (főképp a természetben-ha megteheted).



Vagy csak simán olyan vagy, aki jódolgában már nincs mit kezdjen önmagával.

Nem tudhatom/hatjuk.

2015. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy kutyus valóban segíthetne. Egyszerű, de nagy boldogságot jelenthet. Különösen ha tényleg olyan természet vagy hogy bűntudat nélkül nem keresed az emberek társaságát.
2015. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Új életszakaszba léptél, és a földi hívságok már nem jelentenek örömet.

Szánj időt magadra, először is keress valami kalandot, pl. egy hosszabb külföldi utazás (de tényleg utazás, nem pedig a tengerparton, vagy a medencénél punnyadás) lehetőleg valami távolabbi, más kultúrába, az mindig felrázza az ember.

Ezzel eléred, hogy ha hazaértél, kívülről lásd az életed, és látni fogod, mit csinálsz rosszul, illetve mi hiányzik.

Meditáció, önismeret is segít, az elvonulások inkább már haladóknak valók. Sport, természetközeli hobbi, állatok, ezek egyszerűen szükségesek a lelki egyensúly megtartásához.

2015. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert nem érzed, hogy szükség van rád, és pont éppen rád, hogy valakinek jobbá tedd az életét.


Talán valami olyan tevékenységet kéne találni, amiben éreznéd, hogy nélkülözhetetlen vagy, valakinek önzetlenül jót teszel -esetleg ,még úgy is, hogy nem is tudja, hogy neked köszönheti-.

2015. júl. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!