Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnál egy házat a párodtól?

Elfogadnál egy házat a párodtól?

Figyelt kérdés
Én még nem dolgozom, párom viszont elég jómodú. Össze akar költözni, de nem albérletbe, hanem egy saját házba, ami inkább az enyém lenne. Mit tennél a helyembe? Én nem tudnék beszállni anyagilag a házba. Normális válaszokat kérek.
2015. júl. 9. 13:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
56%

nem irigykedek mert én több mindent megkapok mint te nem csak egy házat a nevemre! haha

aztán majd ha külön mentek szarba maradsz na helloo

2015. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire furcsa a mai világban, ha valaki önzetlenül vesz egy nagyobb dolgot a párjának? Én 22 éves vagyok, ő 31. Nincs vele semmi baj, tényleg, dolgozik, adózik, nem valami maffiatag.. :) sőt, a legnagyobb bűne eddig az volt, hogy gyorshajtásért büntették meg. Szerintem is inkább az lesz, hogy közös ház lesz, ebből semmiképp sem lehet probléma.

Kedves utolsó: ha nem vagy irigy, akkor fröcsögj máshol. :) köszi!

Mindenkinek köszönöm a választ!

2015. júl. 10. 09:20
 33/35 anonim ***** válasza:

Ha valaki önzetlenül vesz egy nagyobb dolgot a párjának, abban semmi furcsa nincs. Én a helyedben, ha ennyit akarna költeni rám, akkor aranyban és gyémántban kérném ugyanezt az összeget. :D


Viccet félretéve: szerintem a mai világban tényleg fura, ha valaki egy 22 éves "kislánynak" házat vesz. Minek? Ha együtt maradnak, életre tervezik a kapcsolatot, akkor remek a közös tulajdon. Azt is megosztják egymással és az is gáláns dolog. Ne légy naiv, persze lehet, hogy tényleg nincs semmi céges probléma, hitel, tartozás stb. a háttérben, de lehet, hogy van. 50% eséllyel bukó.

2015. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen ostoba fószer... Amikor megcsalod, akkor nemcsak a nőt bukja, hanem a házat is. Nem normális az ilyen...
2015. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"Tényleg ennyire furcsa a mai világban, ha valaki önzetlenül vesz egy nagyobb dolgot a párjának?"


Nem, nem az a furcsa, hanem az, hogy neki sincs lakása, de neked meg vesz?????


Ha lenne neki minimum 1, akkor semmi furcsát nem találnék benne, de így nagyon is.

2015. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!