Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnál egy házat a párodtól?

Elfogadnál egy házat a párodtól?

Figyelt kérdés
Én még nem dolgozom, párom viszont elég jómodú. Össze akar költözni, de nem albérletbe, hanem egy saját házba, ami inkább az enyém lenne. Mit tennél a helyembe? Én nem tudnék beszállni anyagilag a házba. Normális válaszokat kérek.
2015. júl. 9. 13:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
75%

nem, hanem azért puhap.cs mert te azt írod milliomos és az anyjával él...): de látom nem érted és szerintem ez az egész kamu is mert összevisszí írkálsz :D mondjuk engem aztán hidegen hagy nem is értemmiért más véleményét kéred ki amikor ez a te dolgod/döntésed!

amúgy meg az hogy kapnék egy házat vagy egy cipőt a barátomtól az nem ugyanaz a dolog...gondolkozz már egy kicsit :D

2015. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
34%
Én bárkitől elfogadnék egy házat. Komolyan. Ha a nevedre akarja íratni, ám tegye. Lelke rajta.
2015. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Mit irkálok össze-vissza? Maximum te nem tudsz értelmezni. Azért tettem fel itt a kérdést, mert szerettem volna személytelenüp kikérni az emberek véleményét. Igen,más ha kapsz egy cipőt, de ha te is megtehetnéd akkor te se csak egy cipőt vennél.. irigykedj máshol, köszi! Többieknek pedig kösuönöm az értelmes választ!
2015. júl. 9. 15:54
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenét jelent az, hogy "hándigál"?


Másrészt a "megígérte, hogy kiveszi a részét a dolgokból" és az, hogy ez a gyakorlatban hogy történik, két különböző dolog. Ígérni bármit lehet,a betartással szoktak gondok lenni.

Ha gyerek is lesz, akkor szokott kibukni, hogy a nő nem bírja a terhelést és gyakorlatialg a családmodell átalakul egy feszült, stresszes, házicseléd nő és egy otthon alig tartózkodó, pénzkereső robot "kapcsolatává".

2015. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
54%
Ha komolyan vele gondolnám az életemet, akkor igen...elfogadnám.
2015. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
72%

Nagyanyám szavajárása volt, hogy "amit adnak, el kell fogadni, lányom.":-) Eddig csak a kitartott nőkről hallottam, hogy a milliomos pasi (aki többnyire nős) megveszi a nevére a szerelmi fészket, node ahány ház, annyi szokás...:-) Ha szingli a pasi, és szerelemből tenné, nem utasítanám vissza.

A "hándigál" egyébként tájszó, jelentése: hánytorgat.

2015. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadnám el.


Megmondanám neki, hogy ha össze akar költözni, rendben, ha azt is szeretné, hogy az én tulajdonom is legyen, oké - írassuk kettőnkre és kész, vagy legyen csak az övé. De annak a világon semmi értelmét nem látom, hogy a te neveden legyen, amikor kizárólag az ő különvagyona.


Szerintem vagy adócsalás áll a háttérben, vagy pénzzel akar megvenni.

2015. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"A nevemre iratná. Nincs 20 háza, az anyjával él még. "


Nem olvastam el minden választ, de szerintem ez rizikós. Az ilyen történetek végén szokott Zalatnay Cini börtönbe vonulni.

2015. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ez gyanús. Bocsánat. Hány évesek vagytok?


Az első házat más nevére íratni 2 év után, úgy, hogy az ő nevén 1 sincs, ott nagyon nem stimmel valami.

Legjobb esetben szimplán nagyon hülye, de nekem ez sem vonzó tulajdonság.

2015. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mikor nekem valaki felajánlotta hogy a nevemen legyen inkább egy cég,vagy bármi más,annak mindig volt mögöttes tartalma,és az pont nem a szerelem volt.
2015. júl. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!