Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is munka után...

Más férje is munka után bemegy a kocsmába egy sörre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy házisárkány, de piszkálja a csőrömet, hogy munka után az az első, hogy a kocsmába vagy bárba beüljenek, és megigyanak egy sört. Azok a férfiak akiknek nincs családjuk zárásig a kocsmában ülnek. Félek, hogy a férjem is csatlakozik ehhez a brigádhoz. Szeretném érvekkel meggyőzni, hogy nem ez a normális, de úgy, hogy megértsen, és ne gondolja azt, hogy házisárkánnyá váltam.

24L


2010. márc. 3. 15:25
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
64%
Nem lázítani akarlak, csak próbáld meg felnyitni a szemét, hogy érezze ez neked fáj! Nem a sör mennyiségéről vagy a nem együtt eltöltött időről van szó, hanem arról, hogy ez a másiknak nem jó és a pasi ezt tudja és nem változtat rajta! Próbáld ki, mire hazaér te tűnsz el kb annyi időre, MINDEN EGYES NAP! Amikor nem várja otthon senki, esetleg szeretné a napi problémáit megbeszélni rádöbbenjen, hogy miről is beszéltél! Ne dacból, hisztiből csináld! Járj tornázni, sétálni, könyvtárba, barátnőhöz babázni stb. Sok sikert!
2010. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a gondom. Én is attól tartok ez "szokássá" válik az én férjemnél is.2 hónapos a babánk, tehát az apaság semmit nem változtatott a helyzeten.

Én abban látom a probléma gyökerét, hogy a munkatársai fiatal, nem családos emberek, szinglik.Nem várja őket haza senki, pláne nem egy kisbaba.Úgy gondolom, ha családos emberekkel dolgozna együtt, nem lenne ilyen gondunk.Persze cukkolják ezek a boldog "szingli srácok" (akikre ember lánya rá se nézne) hogy mi van?Nem enged az asszony?Persze erre ő ugrik, és máris irány a kocsma.irigylik szerintem a házasság meg a baba miatt, de az én férjecském ezt észre se veszi.

2010. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Teljesen kizártnak tartod (16:25-s), hogy épp azért hidegülünk majd el egymástól, mert neki minden nap kell az a másfél óra, ugye?

Ha szombat-vasárnap dolgozna, akkor is járna kocsmába.

2010. márc. 3. 17:03
 44/53 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen kizártnak tartom. Nekem valahogy más felfogásom van ezek szerint, mert látom azért a többséget ez zavarná. Én mindig azt mondtam, hogy attól, hogy egy pár összeházasodik nincs összenőve. A mi családunkban sosem volt divat ez a nem mehetek nélküle. Mindenkinek legyen egy kis saját élete, de emellett persze feleljen meg otthon is. A baj akkor van számomra, ha a kettőt nem lehet összehozni, mert akkor valamelyik értékrend borult. Ezzel a 1,5 órával nekem tényleg az ég világon semmi gondom nem lenne, szerintem ennyi mindenkinek jár, annak is járna, aki nem engedheti meg magának ilyen olyan okokból. Ha valaki napi 1,5 óra különléttől elhidegül a másiktól, akkor azok szerintem soha nem szerették egymást. Egyébként lenne egyéb tennivalója a férjednek az otthonléten kívül? Tehát lenne dolga, amelyet hanyagol a barátai miatt? Ha nem akkor lehet, hogy én vagyok szűk látókörű (tényleg lehet, hogy bennem van a hiba nem tudom, de szóljatok, ha igen) de nem látok semmi kivetni valót.

És téged is arra biztatlak, hogy ne tartsd rövid pórázon, mert börtönben fogja érezni magát nem házasságban. Én sem bírnám ha valaki megszabná mit csináljak mikorra jöjjek, ne tegyem ezt ne tegyem azt (kivéve persze, ha a józan ész határain kívül cselekszem - ez esetben megköszönném), én menekülnék, ha nekem ennyire beleszólnának a dolgaimba. Persze minden ember más és más, neked kell tudni, hogy ez hogyan fog hatni a házasságodra, ez csak az én véleményem és tanácsom.

2010. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
A 16:25-ösnek mondanám (a 17:09-es hozzászólására különösen), szerintem igazad van a napi másfél óra külön idővel nincs semmi probléma (bár én nem szeretném ha a férjem minden áldott nap igényelne másfél órát a haverjaival), az hogy ez napi szintű kocsmázás, azzal már annál inkább. Előbb-utóbb alkoholista lesz belőle.
2010. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Neem szerintem ettől nem lesz alkoholista. Egy sör tényleg egészséges naponta, ugyanúgy, ahogyan egy pohár bor is. Ettől nem kell tartani. Persze ha elkezd inni, tehát tényleg mindig igényli a rövidet, és nagyobb mennyiséget iszik, ne adj isten holt részegre issza magát, az már valóban komoly probléma.
2010. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

17:09 mindenkinek más a normális.

Te igy látod.

2010. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
elég önző szemlélet ez, hogy a férjed nem tölthet el 1 órát naponta a barátaival
2010. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni azt, aki őszintél elmondta a véleményét? Szánalmas! :/
2010. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, az én szingli munkatársnőim is benéztek minden nap a Perényibe (vendéglátóhely), vagy kétszer-háromszor hívtak, nem mentem mert tudtam, hogy ezen megütközne a férjem (miért nem sietek munkából haza hozzá), aztán sosem hívtak. Látták hogy férjnél vagyok, elfogadták hogy nem megyek, szívük szerint cseréltek volna velem.

Ha nem kocsmáról lenne szó, nem lenne olyan nagy baj. Bár láttam én már házasságot zátonyra futni a haverozás miatt is.

Az idő kiforogja, mi lesz. Jó ideig ne szülj.

2010. márc. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!