Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is munka után...

Más férje is munka után bemegy a kocsmába egy sörre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy házisárkány, de piszkálja a csőrömet, hogy munka után az az első, hogy a kocsmába vagy bárba beüljenek, és megigyanak egy sört. Azok a férfiak akiknek nincs családjuk zárásig a kocsmában ülnek. Félek, hogy a férjem is csatlakozik ehhez a brigádhoz. Szeretném érvekkel meggyőzni, hogy nem ez a normális, de úgy, hogy megértsen, és ne gondolja azt, hogy házisárkánnyá váltam.

24L


2010. márc. 3. 15:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
74%

Ha most nem állsz a sarkadra,később sem fogysz.

Volt vőlegényem ugyanezt csinálta,csak Ő részegségig ivot.Mikor anyuméknál lehányta a szobám falát karácsonykor dobtam.

Apám több mint harminc éve kocsmázik,havi 45eFt.-ot visz el.Hiába mondja anyám igya meg otthon,fele annyiba kerül Akkor azt mondja sajnálja tőle.

Férjem sose jár kocsmába,ha inni akar itthon megiszik egy pohár bort és kész,ezt is hetente egyszer.

Bár Ő sem egyenesen haza jön,előbb megy a szüleihez,csak utánna haza.Nálunk már gyerek is van 9 éves ,Ő igényli az apját minden este,de mindig későn jön.

Ez van már 10 éve.

Változtass,különben Te is csak cseléd leszel nem feleség!

2010. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
71%
Mi van a hétvégeken?
2010. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
78%
Tudd meg, hogy milyen sört szeret és TE VIGYÉL HAZA 1-1 üveggel. Próbáld meg,és megtutod, hogy a sörért vagy a haverokért marad ki.
2010. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

A tesóm férje is így van ezzel. első dolga munka után a kocsma,de tényleg csak egy pohár sörre megy be,és soha nem megy haza részegen!

Nekik ez jól esik. Úgy mint neked,ha egy férfi rózsát ad!:)Szerintem nem kell aggódnod. Ha már többször lenne ez,vagy zárásig ott ülne,akkor már beszélni kéne vele,de ha folyton nyüstölöd őt ezzel,hogy ne menjen oda,ne oda vezessen munka után az első útja,ne az legyen munka után az első dolga,akkor lehet hogy később bosszantás céljából nem csak egy sörre fog bemenni,és lehet hogy zárásig ott fog ücsörögni!

2010. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen egyet értek az utolsó válaszolóval!
2010. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
52%
Szia! 19 éves lány vagyok és naponta járok egy elegánsabb vendéglátóipari egységbe 1-1 pohár borocskára elég régóta. Hidd el nem a te férjed az egyetlen, aki munkatársakkal bejár 1 sört meginni. Ebből nincs is semmi baj, amíg csak a munkahelyen történt dolgokat viccelik el (általában hasonló témák vannak.) Egyszer-kétszer lemehetnél te is arra a helyre, vagy megkérhetnéd, hogy vigyen el oda. Általában az ilyen sörözések ártalmatlanok, de az ördög sosem alszik!! Arra vigyázz, hogy ne fojtsd el a szabadságát!
2010. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
55%
Ha heti egyszer pl.csütörtökönként össze jönne minden haverral egy hosszabb beszélgetésre,sörözésre az is elég volna. Ha tiltod annál rosszabb.Valahogy ügyesen kell az ilyet tálalni,hogy a végére azt higgye,hogy az ö ötlete volt.
2010. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Hétvégén együtt vagyunk, de csak 2hetente megyünk el ide-oda.


Nem mostanában fog előfordulni, hogy nem megy kocsmázni. Nem félek amiatt, hogy nőzik vagy ilyesmi. Csak zavar, hogy 8 órát ezekkel a férfiakkal van, utána még a kocsmába is együtt vannak 1-1,5 órát.


Megpróbálok vele beszélni.

2010. márc. 3. 16:20
 29/53 anonim ***** válasza:
69%
Mond neki,hogy olyan jó a hétvégén mikor veled van,csak nagyon rövid a hétvége és esténként alig várod,hogy együtt töltsetek pár nyugis órát a meló után.
2010. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
79%
Nem jár kocsmába soha, barátokkal máshol is lehet találkozni. Kocsmákban szerintem nem nagyon lehet igazi barátságokat kötni, max. ivócimboraságot (azért tudom, mert diákkoromban elég sűrűn jártam ilyen helyekre, jó, tudom, hogy szégyen, de csak pár évig tartott). Szerintem a házasság és a napi kocsmázás nem fér össze. A rendszeres kocsmázás szingliknek, diákoknak vagy alkeszoknak való. Akinek még kocsmába-járhatnékja van, az ne házasodjon. Egyszer volt egy barátom, aki benyögte ezt a szöveget: "A kocsma olyan mint egy család." Megijedtem, hogy mi lesz ebből a kapcsolatból, és ott is hagytam. Mert az apja is olyan volt, előre láttam, hogy valószínűleg hova fog pár év múlva eljutni (mellesleg igazam lett :)). Aztán franc se akart úgy házasodni meg gyereket vállalni, hogy rendszeresen kocsmázik a párja. Meg abban is igazad van, hogy baromi sokba kerül - ha meg gyerek is van, akkor gyakorlatilag tőle fogja elvenni azt, amit a rendszeres piálásra költ.
2010. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!